Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elfogadható, hogy a pár férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadható, hogy a pár férfi tagja egyedül "bulizgat", és akkor találkoznak a párjával, amikor ő éppen akarja? Mit tennétek ebben az esetben? Hozzáteszem, nem vagyunk fiatalok. 47N/56F

Figyelt kérdés
ápr. 18. 09:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%

Nekem nem lenne elfogadható.

Ennyi idősen már nem kérnék a játszmákból.

Bár ez minden korosztályban ugyanazt jelenti: nem érdekled igazán.

ápr. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha a masiknak oke akkor oke ha nem akkor minek van vele
ápr. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
Itt az a kérdés neked elfogadható-e, de ezek szerint neked nem. Változtassatok.
ápr. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%
Nekem nőként - épp egyidős vagyok veled - nem lenne elfogadható.
ápr. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
76%
Lezárnám. Egy egészséges ember nem tárgyként használja a másikat. Az ilyen emberre számítani sosem lehet.
ápr. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%
5+ De a másik sem egészséges, mert ezt hagyja és még alá is szolgál. Kb. mint egy felmosó rongy van használva.
ápr. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
76%

Velem ezt egyszer megcsinálták….és láthatóan élvezte. Utána kidobtam. Majd újra próbálták ezt velem csinálni csak akkor már nem ment.

Ne hagyd magad!

ápr. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
69%
Amikor kapcsilatba kezdtél vele ezt te nem tudtad?
ápr. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
67%
09:47es előfordulhat, hogy a kapcsolat előtt tette a szépet és a jót. Eljátszotta, hogy ő egy igazi főnyeremény.
ápr. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

"és akkor találkoznak a párjával, amikor ő éppen akarja"


Igen, jobb helyeken akkor találkozik a pár két tagja, amikor mindketten találkozni akarnak. Amikor csak az egyik (pl. a nő), akkor nincs találkozás.


Az egy másik kérdés, hogy egy jó párkapcsolatban mindketten gyakran akarnak találkozni a másikkal. De erre nincs szabály. Van, akinek több én-időre van szüksége. Egy 56 éves férfi már valószínűleg nem akarja a teljes eddigi életét feladni. Ha van barátnője, mellette hosszú távon is meg akarja őrizni eddigi életét. Szóval sosem lesz úgy a párod, mintha 25 évesen összekerültetek volna és közös családot alapítotok.

ápr. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!