Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolatban probléma, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban probléma, ha az egyik fél családjával sokkal több kapcsolatot tartanak, mint a másikéval?

Figyelt kérdés
Az én esetemben ez volt a helyzet és én bevallom, hogy zavart. Az van, hogy én viszonylag távol kerültem a szülővárosomtól és a volt barátnőm szülei meg itt közel laktak, szóval valahol logikus is, hogy velük többet kellett találkozni és igazából kijöttünk egymással, szerintem kedveltek, de ők akkor sem az én családom, mindig éreztem, hogy másképp kell viselkednem, mint otthon. Az én szüleim meg eléggé bele vannak kényelmesedve a saját kis életükbe, nem nagyon mozdulnak ki otthonról, így velük nehezebb is kapcsolatot tartani. Meg ő sokkal többet is beszélt a szüleivel, jobban az élete részei voltak, én csak hetente, kéthetente max egy telefon, nem mondtam el közel sem annyi mindent.

ápr. 19. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Kinél hogy. Valakinél nem az.
ápr. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Exférjemet már az is zavarta, ha kétnaponta írok anyámnak vagy a tesómnak. Szerinte egyfolytában velük chateltem. A havi találkozót is soknak tartotta. De hogy ő minden reggel felhívta a szüleit és 2 utcával arrébb laktak (akaratlanul is többet találkoztunk), az nem volt baj...

Meg kell találni az összhangot, hogy mindenki elégedett legyen.

ápr. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Amíg nem erőlteti rá egyik fél a másikra, hogy pl egy csaláfi látogatásra neki is mennie kell, ha nem akar, addig nincs szerintem gond.

Nálunk a férjem gyakrabban találkozik az anyukájával ( havi 2x legalább) ( ha épp ott van, akkor a testvérével is), mint én az én anyukámmal és tesommal, pedig az enyèmek közelebb laknak. A szomszédban. Mi legutóbb tavaly decemberben találkoztunk. Nèha írunk egymásnak telegrammon , de személyesen ritkán találkozunk.

ápr. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk arról nem a barátnőd tehet, ha te kevesebb dolgot mondasz el a szüleidnek vagy kevesebbet beszélsz velük, ott a telefon.
ápr. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha kényszerűség van benne, akkor igen.
ápr. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Probléma mert irigy vagy azokra akiknek a kapcsolata a szüleivel sokkal felhőtlenebb mint a tiéd.
ápr. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!