Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek a csenddel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a csenddel verésről? Milyen emberek élnek ezzel?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a párommal nagyon összevesztünk. Valamit elkövetett ellenem. Mondtam súlyos dolgokat, többek között azt, hogy nem akarok vele soha többet beszélni. Aztán lenyugodtam pár napra és írtam, hogy sajnálom és a történtektől, függetlenül hiányzik és jó lenne, ha megbeszélnénk a dolgokat.

De valami megváltozott a vita után, mert alig jelentkezik. Egy egy hűvös sort ír csak. Múltkor rákérdeztem konkrétan, hogy azért vagy fent facebookon mostanában ilyen keveset mert másik nővel töltöd az időd. Na azt határozottan megválaszta, hogy nem, de az érzéseit fírtató kérdésemre nem válaszolt. Őszintén szólva azért vesztünk konkrétan össze, mert én folyamatosan úgy érzem, hogy csak akkor kellek neki, ha minden tökéletes, egyébként meg magamra hagy vagy csenddel ver. Szóval ez már nem az első esete....



ápr. 20. 14:17
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 Paul Atreides ***** válasza:
29%

Mit követett el ellened?


A leírtak alapján csak az derül ki számomra, hogy alkotod itt fejben a konspirációkat. Nincs fent facebookon = más nővel tölti az idejét.. rész azért árulkodó..

ápr. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/76 A kérdező kommentje:
Szóval értsétek úgy, ha nem olyan a helyzet, amit ő szeretne, mindig elhagy vagy távolságot tart vagy több napig nem beszél velem. Amikor meg minden jó, naponta non stop ír, hív, tenyerén vagyok hordbva. Ezzel én nem tudok mit kezdeni 🤷 Én nem vagyok tökéletes, de nekem nemcsak akkor kell a másik, ha minden jó, akkoris, ha, amúgy nem.
ápr. 20. 14:22
 3/76 anonim ***** válasza:
100%
Vagy szándékosan csinálja, hogy ezzel büntessen, de az is lehet, hogy nem direkt ilyen, csak nem képen normálisan kommunikálni az érzéseit, megbeszélni a problémákat és azért zárkózik el.
ápr. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/76 anonim ***** válasza:
100%
Ha így gondolkodsz akkor miért vagy még vele?
ápr. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/76 anonim ***** válasza:
52%

Az ilyenek kapcsolatra alkalmatlanok. Autista hajlamúak. Csak szex vagy laza kapcsikban tudnak csak működni. A többi nekik sok es nyomasto teher nem is igenylik sőt teher nekik a beszelgetes, az erzelmi vagy nagybeszélgetesek meg végképp csak zsabbasztják ezt a tipust es menekulnek.


Nekem is volt némabob pasim aki csenddel vert bármikor is ha akart de ugy hogy hogy 1 honapon at is azt csinálta hogy még egy eladoval is többet beszélt mint velem egésznap..

Az ugy meg szánalmas is volt mikor otthagytam ahogy akkor kinyílt a szája es beszélni akar és ezeregy üzeneteket irogatott es be nem állt a szája miután kidobtam. Ha 2 percre álltam vele szóba már azért is hálás volt meg elkezdett érte fizetni is.


Az aki a kapcsolatban halálra kínzott a csenddel veréssel.


Es nem csak ez de egy rakat más is. Pl kapcsolatban 1 ft-t is sajnált tőlem mindig soha nem hivott meg sehova, szakitás után meg százezreket elszórt rám.


Ezekre nincsenek szavak akkora egy égő ember.

ápr. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/76 anonim ***** válasza:
55%
Görények akiknek a párjuk mjndig az utolsó. Mindenki más előbbre való.
ápr. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/76 anonim ***** válasza:
6%
A leírtak alapján nem hagysz neki teret. Most is kiosztottad valószínűleg vérig is sértetted és aztán neki kéne visszajönni. A csenddel verés szerintem nem létezik. Itt egyszerűen kommunikációs probléma van: te folyamatosan beszélsz, ő meg ezt nem bírja. Lehet jobb lenne, ha hasonló karaktert keresnél magadnak. Iszonyúan fárasztó valaki hülyeségeit folyamatosan hallgatni, feltehetőleg némi érzelmi terrorral fűszerezve.
ápr. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/76 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem inkább te vagy az okozója az egésznek és hamarosan ki fog téged rakni JOGOSAN.
ápr. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/76 anonim ***** válasza:
28%
Én ebben fekete öves vagyok: a legjobb tulajdonság, a veszekedéssel úgysem ér el az ember semmit sem.
ápr. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/76 A kérdező kommentje:
Figyeljetek, már miért én lennék. Nemi betegséget kaptam el tőle és nem lehet vélemenyem erről?! Na ne már! Bocs, hogy kiosztottam emiatt! Teljesen jogosan! Nehogy már én tartoztak bocsánatkéréssel! Nem én feküdtem össze 1000 nővel mielőtt megismerkedtünk.
ápr. 20. 14:47
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!