Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményed erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed erről a jelenségről? A többi lent!

Figyelt kérdés

- Ne általánosítsál nem minden nő pénzéhes, de nehogy már kevesebbet keressen a pasi mint én.


VS


- Még jó, hogy nem szülök olyannak akinek nincs lakása, autója és pénze. Ki fog eltartani a terhesség, gyes és gyed alatt???



Szerintetek a nőkben miért van ez a kettősség, hogy fel vannak háborodva, ha pénzéhesnek és érdeknek nevezed jogosan, és jön a védekezés, hogy ez általánosítás, incel vagy.


Majd aztán elő bújuk a persze, hogy számít a pénz és persze, hogy nem állok össze csóró pasival és nem szülök neki gyereket.


Ugyanakkor jön az újabb ellentmondás, hogy a nők csak érzelmi alapon képesek szexelni és együtt lenni valakivel, miközben tele van az ország hivatásos, fél hivatásos prostikkal és kitartott nőkkel meg érdek nőkkel.


Mi a véleményed erről a felfogásról?


Elsősorban hímneműek válaszát várom!!



febr. 29. 11:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/118 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem érthető, ha egy nőnek fontos az anyagi biztonság. Ez mindig is így volt, az anyagiak mindig is fontosak voltak, ha családalapításról van szó. A gond azzal van, ha valaki álszent és nyomatja a képmutató, süket dumát, hogy "nem szamít a pénz, csak a szerelem és, hogy itt vagyunk egymásnak!" Az a helyzet, hogy ebből a szempontból én jobban tisztelem a prostikat, mert ők legalább nem hazudnak bele az ember pofájába és nem néznek hülyének. Ha egy nő kijelenti már az elején, hogy neki igenis fontos, hogy el tudd tartani és nem játssza meg az erős/független amazonharcos nőt, akkor már eleve 50%-kal több tiszteletet érdemel.
febr. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/118 anonim ***** válasza:
88%
Tldr : nem a nőt kell eltartanod, miután szült, hanem a saját gyerekedet. Ez nem csak a nőre hárul, hanem ránk is, teljesen természetes, hogy egy normális nő sem szeretné azt látni, hogy a gyereke éhezzen és nyomorogjon, az apja meg tegyen rá nagy ívben. A környezetemben egy kitartott, érdeknő, meg prosti sincs, csak normális értékrendű nők, ne járkálj prostikhoz, problem solved.
febr. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/118 anonim ***** válasza:
85%
A pénzéhesség nem egyenlő azzal, hogy nem jön össze vkivel az illető, aki minimálbért vagy még annyit sem keres meg. Nem mindegy, hogy magát akarja kitartatni valaki, vagy szeretne egy normális életszínvonalat, amit mondjuk magának már megteremtett (mert a nők többsége dolgozik, tetszik tudni), és nem akar ebből sokat engedni vagy sok mindenről lemondani. Ill. na, ha gyerekvállalásról van szó, akkor még a segédmunkás sem akar a kölkével otthon maradni, mert jaj, akkor a Józsi haverom b...eránsnak fog hívni... akkor meg hogy tartsanak el egy gyereket, ha össz gyes van meg olyan fizu, ami az éhenhaláshoz éppen elég?
febr. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/118 anonim ***** válasza:
9%
kinek mi a normális életszínvonal,valakinek a havi 2 nyaralás,stb,nehogymár a férfi legyen a hibás hogy ezt nem tudja állni
febr. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/118 anonim ***** válasza:
88%
Nem hiszem el, hogy neked ez a két dolog tényleg VS. Komolyan nem tudod ezeket agyban összerakni?
febr. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/118 anonim ***** válasza:
90%
Azt, hogy tisztességes színvonalon el tudjam tartani a SAJÁT gyerekeim akkor is, ha a feleségemnek valamilyen oknál fogva csökken vagy kiesik a jövedelme, én várom el önmagamtól. Ez az alap, bármiféle női ráhatás nélkül.
febr. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/118 anonim ***** válasza:
19%
gyereket nem úgy kell nevelni hogy 40 ezres cipőt veszek neki,meg 30 ezres tortát,hogy mehessen facséra,és ti vagytok szülők....
febr. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/118 anonim ***** válasza:
13%
7: Like!
febr. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/118 anonim ***** válasza:
94%

Nem tudom, engem nem zavar, ha kevesebbet keres a "pasi".

Ugyan párom van, nem "pasim", de jelenleg ha összevetjük az abszolút bevételünket, akkor én keresek jobban, mert a fizetésünk kb. ugyanannyi, viszont én az egyetemtől kapok ösztöndíjat. 7 éve vagyunk együtt.

febr. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/118 anonim ***** válasza:
88%

#7

Agyam, persze, értjük.

Akkor mi van, ha hó végén mer beteg lenni a büdös kölök, és 15 ezret hagysz ott a patikában? Plusz a vitaminok, hogy ne legyen beteg a következő héten, amint oviba megy.

Van fogalmad, hogy mennyibe kerül egy lúdtalpbetét receptre? Fél évente kell cserélni, kivéve, ha a gyerek kamaszodik, és a nyáron nő két számot a lába. Akkor havonta. Szerinted mennyi egy tök alap szemüveg, ami ráadásul csúnya is, és a gyerek qurvára nem fogja hordani? Mennyi egy osztálykirándulás? Hány szülinapra hívják meg évente, ahová "csak" 2 ezerért veszel valamit?

Nem kell a gyereket márkás cuccokba öltöztetni és elkényeztetni, hogy ne legyen rá elég a minimálbér, hogy felneveld.

Akkor már jobban megéri a semmire szülni, ingyen eteti az állam, egy jó berúgásra meg elég a családi.

febr. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!