Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kaphatom őt vissza?

Figyelt kérdés

A barátnőm életében az elmúlt időszak nagyon nehéz volt. Néhány hete az édesanyjánál gyógyíthatatlan betegséget diagnosztizáltak, és december óta pluszban egy új munkahelyi pozícióra tanult, IT területen,ami sok nehézséget okozott neki. Tudom hogy lelkileg és fizikailag is megterhelték mindezek, de nem értem őt mégsem. A húsvéti néhány napos hosszú hétvégét végig együtt töltöttük, semmi probléma nem volt, mire április másodikán közölte velem hogy nem akarja folytatni a kapcsolatot, nincs ideje energiája rá. Azóta direkt nem is kerestem, hadd nyugodjon meg, elég neki feldolgozni az édesanyja betegségét is, nem hiányzom neki én is. Nekem nagyon fontos ő, és szeretném megmenteni a kapcsolatot. Tudom hogy néha hülye voltam az idők alatt, vagy túlságosan sokszor akartam vele lenni, programozni, miközben ő elfoglalt volt . Mondtam neki hogy bármin változtatok csak ne veszítsem el őt, ezt komolyan is gondolom. Így néhány hét nyugi után szeretnék beszélni vele újra, újra felkeresni és elmondani neki hogy,mennyire szeretem őt. Ne egy teherként gondoljon rám,ha nem ér rá, nem nyavajgok, nem muszáj mindig együtt lennünk. Egy elég makacs lányról van szó, nem az az azonnal a nyakadba ugrós fajta. Hogy kellene keresnem őt újra? Üzenetben, vagy személyesen lepjem meg a kedvenc virágával, és kérjem hadd mondjam el mit érzek vagy gondolok? Sokan tanácsolták, hogy ne rohanjam le egyből, inkább udvariasan írjak rá hogy hogy van, hogy van az anyukája stb. Vagy hogy kellene , mit tanácsoltok?

27 évesek vagyunk mindketten. Nagyon köszönöm az esetleges segítséget. Nagyon fontos nekem ő, nincs napszak hogy ne rá gondoljak, nagyon hiányzik! Bármit megtennék hogy újra együtt legyünk!


ápr. 20. 23:03
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Először írásban kéne, hogy egyáltalán akarna-e, jutna-e idő találkozóra veled és ha igent mondana rá akkor először érdeklődni mi újság, nem tudom, hogy vevő lenne-e virágra, te ismered őt. Viszont ha nem írna vissza, elutasítana téged mindenképp békén kéne hagynod, mert nem akarja veled folytatni kapcsolatot. Belefáradt. Természetesen ha ott a talin is elmondaná, hogy nincs esélyed akkor bármennyire is nehéz el kell őt engedned.
ápr. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%

Segíts neki amiben tudsz. Hidd el hogy most valoban nincs kedve romantikázni, de bármilyen lelki, vagy akár fizikai segítség jól jöhet neki. Itt most ne magaddal legyél elfoglalva hogy mennyire szereted,meg hiányzik, hanem ertsd meg hogy ő most egy nagyon nehéz életszakaszban van.


De persze ezeket csak akkor tedd ha megy szívből. Nekem ertelemszerű lenne hogy így álljak hozzá, és a lány helyében ha a haldokló anyám mellett valaki azzal bombázna hogy mennyire szeret, menjünk ide-oda, hát bármit is érzek, elküldeném a halálfaszára.

Vagyis te is csak akkor tedd ha ez megy szívből. Ha csak egy erőltetett álarc lenne hogy tovább dughasd, akkor hagyd békén, van elég baja, keress más ego fényezőt!

ápr. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

Ja ha ugy döntesz tudsz a támasza lenni, akkor ne virággal, meg ajándékkal,meg hasonlóakkal kezdd, hanem írj neki, hogy hogy van az anyukája, hogy van ő.

#2

ápr. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

"...közölte velem hogy nem akarja folytatni a kapcsolatot, nincs ideje energiája rá."



"Tudom hogy néha hülye voltam az idők alatt, vagy túlságosan sokszor akartam vele lenni, programozni, miközben ő elfoglalt volt ."


Szerintem amikor tényleg szüksége volt rád te még tehert sóztál rá és végül nem bírta, lehet ki is ábrándult belőled.



Biztosan benne van mindez és mivel nagyon jól tudja, hogy hosszú ideig szomorú, megviselt lesz inkább nem vesz téged ismét a nyakába.


Amikor kellett volna akkor nem nyújtottál támaszt, segítséget, magadra koncentráltál, önző voltál.


Hogyan felejhetne el ilyesmit csak úgy, azért, hogy most hirtelen megváltoznál?


Szerintem nem fog menni neki, de ha már annyira nem bírsz magaddal akkor először írj rá.

ápr. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
35%
Ez a nő már tovább lépett és lezárta.
ápr. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%

Értem, hogy te azt hitted, jot tesz az, ha hetekig nem keresed, de szerintem abban az esetben, ha tudod, hogy akarsz tőle valamit, akkor nem kellene azt hinnie, hogy tojsz rá.

Én is voltam sajnos hasonlóképp érzelmileg terhelt helyzetben és nehéz volt így valóban érzelmileg jól fenntartani a kapcsolatot, de ekkor a párom tett bele többet és eszem ágában nem lett volna szakítani velem. Szóval szerintem ez a no már lezárta veled érzelmileg.

ápr. 21. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem vesztesz azzal semmit ha megpróbálod visszaszerezni.

De akkor legyen mögötte tényleg ez a mentalitás amit itt írsz, és tartsd is.

ápr. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!