Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért védi állandóan a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért védi állandóan a párom az exét?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor árt neki, nekem, és a veszekedéseink 90%-át ő okozza. Próbálom a párom szemét felnyitni, hogy csak kihasználja a jó szívét, és mindent megtesz, hogy keresztbe tegyen nekünk, de mindig megvédi. Arra hivatkozik, hogy jóban kell vele lenni a gyerekeik miatt. Ezt el is fogadom, de úgy érzem már túlmegy ezen a kapcsolatuk.

Azt érzem, hogy belefáradtam ebbe. Mit tegyek?



ápr. 21. 15:54
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Van igen neki is párja. De az nem számít. Egyszerűen azt látom, hogy olyan, mintha rosszul lenne attól, hogy párkapcsolatban van az exférje, és boldog. Mi nagyon szép pár vagyunk, de egyszerűen ezen nem tudok túljutni. Mivel ismeri a páromat jól, ezért úgy manipulálja, ahogy tudja.
ápr. 21. 17:33
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló szituációban vagyunk a férjemmel. Őt rettenetesen zavarja az exem stílusa, aki képes az éjszaka közepén is üzenni meg litániákat írni messengeren. Mi ezt úgy oldottuk meg, hogy megkértük, este 9 után ne legyen kommunikáció és a napi logisztikai teendőket (hányra menjen a lányunkért az oviba, mikor hozza haza hozzánk, stb) írja meg a férjemnek és ő is megy ki a gyerekért a kapuba. Csak akkor beszélek az exemmel ha valóban indokolt, a fent említett dolgok miatt meg nem szükséges közvetlenül nekem írogatni, hívni. Felfogni sem tudom te ezt hogy viseled, egyáltalán nem kéne beszelniük késő este, téged is bevonhatna ahogy nálunk is megy. Ha a nő nem akar a férjedtől semmit, biztos megérti hogy nem kell késő este telefonálni, lehet nappal is. És nem kell sűrűn, legyenek kijelölt napok (heti 1-2 alkalom mondjuk) amikorra mindenki összegyűjti a megbeszélnivalókat. Lehet ezt tájékoztatási jelleggel, szükségszerűen is csinálni, anélkül, hogy párkapcsolatok menjenek tönkre ex miatt. Már ma beszélj a pároddal, konkretizáld amit szeretnél. Szurkolok!
ápr. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Szükségem volt erre nagyon! Hálás vagyok
ápr. 21. 17:40
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
Litánia? Ismerős szó, a múltkor volt már ilyen litániázó bejegyzés. Azt hiszem, hogy a hozzászóló hasonlít a kérdezőhöz. Az a típus, akivel nem szabad semmilyen közelebbi kapcsolatot kialakítani.
ápr. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
89%

14. Szerencse, hogy nem vagy elég művelt hogy értsd amiről beszélnek. :)



Kérdező, 12-es nagyon jól írja. :)

ápr. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
88%

#14


A litánia szót a műveltek ismerik és használják is.

ápr. 22. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Bár én vehemens fickó vagyok, de ultimátumot adnék.
ápr. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Ismeros, nalunk is az elso ket evben (negy eve vagyunk egyutt) a gyerekre hivatkozva mindennap kellett beszelni, olyanokrol is ami nem vele kapcsolatos. A ferjem meg volt olyan mamlasz, hogy bedolt az exenek.

Szerencsere azota ritkult, mara meg is szunt a bajcseveges, amiota normalis parja van, szarsagokkal nem zaklatja a ferjemet.

De mi is sokszor veszekedtunk emiatt.

ápr. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!