Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miben nyilvánul meg hogy te...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben nyilvánul meg hogy te többet adtál bele a kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Amikor ilyen helyzetben voltál. Milyen konkrét dolgok történtek és ezt hogy kommunikáltad le ?
ápr. 22. 07:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem méricskéltem sosem, csak egy idő után a mérleg nyelve magasan kiugrott, a végén fel is borult a mérleg.
ápr. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Naiv, szeretetre vágyó, adni tudó ember könnyen megvezethető annak aki már mélyen van, és nem probléma számára kit vezet meg, csak az érdeke fontos számára.
ápr. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Paul Atreides ***** válasza:
Értelmetlen dolognak tartom a méregetést. Ha valami nem megy, és nyilván nem, attól még nem fog működni, hogy kifejezed azt, hogy te mennyit tettél bele és a másik fél meg milyen keveset.. Szóval én nem tettem ilyet.
ápr. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az tud többet adni, aki már alapból is több volt. Azt gondolná az ember, hogy aki többet adott bele a kapcsolatba, ő szakítás után többet is veszít, de azt tapasztalom, hogy ez nincs így. Legalábbis, ha azért észnél volt az illető "több", már menet közben is.

A kommunikáció csak annyi volt, hogy csak adtam és adtam magamból, amit úgy gondoltam, hogy érdemes odaadnom. Aztán meguntam, belefáradtam, stb és odébb álltam, hogy helyet adjak annak, aki ezt jobban tudná csinálni mint én. Véget ért a közös út. Vagy lehet, hogy soha el se kezdődött?

Nagyon "méricskélni", hogy most mit is adok a kapcsolatba, azt úgy igazán már csak a végjátékban csináltam. A felek iránti szeretet volt nálam a döntő, tehát, hogy mennyire tudtuk elfogadni egymást olyannak, amilyenek voltunk.

ápr. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én többet adtam , mert sajnos szerelmes voltam.

Vittem neki üdítőt a melegben, többször is,ez egy apróság, de mégis egy szép gesztus. Sétálgatós randik voltak….. Neki nem jutott eszébe egy szelet sütemény sem, egy fagyi sem.

Utána később kivettem egy albérletet hogy ne az erdőben, kocsiban kelljen szexelni, ő ennyit tudott biztosítani 🤷🏼‍♀️

Ez nekem 1 milliómba került az egy év alatt.

Neki egyszer sem jutott eszébe semmi. Semmi szép gesztus, se egy normális program. Se egy apróság.Se egy szál virág.

Akkor nyílt ki a szemem amikor már többször elment baráttal, haverral, pizzázni, kocsikázni, nyaralni.

Velem egyszer sem csinált programot, nehogy pénzbe kerüljek.

Végül elegem lett hogy heti 2 szer jön szexelni, meg vacsorázni.

Nálam fürdött.

Meguntam, és pont abban az időben amikor megint ment nyaralni és ezt boldogan mesélte, engem is elhívott valaki egy Hajdúszoboszlói 4 napos wellnessre. Jól esett !

Úgyhogy ezzel szakítottam és csak utólag jöttem rá hogy mindig attól rettegett hogy valami neki pénzbe kerüljön, pedig másokkal való programokra, nyaralásokra telt neki.

Rosszul esett , de örülök hogy így alakult.

Mellette nem járhatnék tanfolyamra , nem jutna nyaralásra, a hobbymra sem. Ha azt mondom a férjemnek hogy most speciális festéket, vagy ceruzákat , vagy programokat kell vennem a laptopomra, soha nem ellenzi, hanem azt mondja minden ami kell a hobbymhoz/tanfolyamomhoz azt nyugodtan vegyem meg.

Ez a nem mindegy!

ápr. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindig én érdeklődtem e kerestem én torodtem vele én próbáltam a kommunikációt is ha vita volt ha valami bántotta 1 ikünket ő ezekből 1 iket se, sőt ha valamit nem úgy csináltam csak 1x ahogy neki jó lett volna akkor ő haragudott rám, nyilván én dögöljek meg, meg akkor is én dögöljön meg ha ő nem csinált valamit jól és megbántott vele
ápr. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!