Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kapcsolatban hogy nyilvánul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban hogy nyilvánul meg ha a férfi pszichopata?

Figyelt kérdés
Ha valaki volt hasonló edetben írna róla. Nem fizikai bántalmazásról van szó hanem lelkiről.
2017. jan. 7. 16:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%

Volt egy ismerősöm, megjárt egy két helyet katonaként a világban.

Nos az idegei nem olyanok voltak mint a normál embernek, az asszony is gyorsan megtanulta nála.

ha valamit mondott, akkor az úgy volt, még akkor is, ha épp az ellenkezője volt igaz.

A láncfűrész volt a kedvence.

ha valami nem tetszett neki kiment és összevágott valamit(általában fadarabokat.).

Egyszer összevesztek az asszonnyal, a végén az asszony tudta hogy ez már sok volt, mert a férje hírtelen nyugodt lett, és normális hangnemben kezdett vele beszélni, míg pár perce ordíbáltak.

Akkor nézett egyet az asszony, amikor elkezdte a csávó az összes bútort az udvarra kihordani, vagy kihúzni, elment benzinért.

Ekkor az asszony már sejtette hogy csöndben kellett volna maradnia.

Megjött a csávó, és mindent amit kihordott az udvarra, összevágta tüzifának.

Csak annyit mondott a nőnek, hogy többet ilyen beszédet meg ne halljak ebben a házban.

A nő ennyit mondott:IGENIS URAM!

Onnan tudom hogy a szomszédban laktunk, aznap megvolt az ingyenmozi nem csak nekem, hanem az egész utcának.

Szerencsétlen nőért két kocsival jöttek a rokonok este, hogy elvigyék a cuccait mert rögtön elköltözött, de az apósa csak 4 másik emberrel mert bemenni a cuccokért.

Pedig se vita se veszekedés nem volt.

na ilyen egy kemény magyar katona.

2017. jan. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

-Próbál téged lealacsonyítani, hogy egyedül semmit nem érsz, nem tudsz elérni semmit,

-Folyamatosan a hibáidon lovagol, felnagyítja őket, felemlegeti

-Lekezelően, tiszteletlenül bánik veled, csúnyán beszél,

-Számon kér mindenen

-Nem engedi, hogy szabad tered legyen, csak ő töltse ki az életedet

-Ellenőrizget, korlátoz, szabályoz, árgus szemekkel figyeli minden lépésedet,

-Ha valami nem úgy van ahogy ő akarja, akkor veszekszik, ordítozik, stb.

2017. jan. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Elsőre nagyon nyájas, hízelgő természet, de valójában nincs empátiája, nem képes a szorongásra, nincs bűntudata, direkt szegi meg a szabályokat, szétszórt, sivár a szexuális élete (sok esetben impotens), mindig a külvilágot okolja, szeret játszmázni, dühkitörései vannak.

Nem kell mindnek teljesülnie, de röviden ezek közül, ha 3 teljesül, akkor pszichopatáról beszélünk. Ez egy antiszociális személyiségzavar, azonban nem feltétlenül jelenti azt, hogy képtelenek beilleszkedni a társadalomba, ha akarnak, csak sokkal jobban oda kell figyelnie, sokszor képtelen

2017. jan. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

*sokszor képtelen megfelelően reagálni egy adott szituációra. Sokat segít, ha pszichológushoz jár, ez azomban messze nem olyan egyszerű számára, általában csak betanulja a megfelelő viselkedési formákat.

(Bocsánat, véletlenül küldtem el befejezetlenül a korábbi kommentet)

2017. jan. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Amit a 2 írt az rá 100 százalékban igaz, a 3 válaszolóé is kivéve a szexuális élet. Ott elég aktív:(
2017. jan. 7. 16:57
 6/14 A kérdező kommentje:
És a legrosszabb hogy mindig eléri hogy én érezzem magam hibásnak még akkor is ha semmit nem tettem.
2017. jan. 7. 17:55
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A lelki terror semmilyen esetben sem elfogadható. Nem kell ehhez pszichopatának lenni, hogy valaki elkövesse. Ha rosszul érzed magad, lépj ki. Persze, ha ilyen bántalmazó kapcsolatban élsz, akkor nagyon kösd fel a gatyád, és acélozd meg magad. Ne menj bele a játékaiba. Legyél határozott, de higgadt. Tudom, ezt könnyebb írni, mint megtenni, de senki nem fogja meglépni helyetted, így csak magadra számíthatsz, hogy teszel valamit a boldogságodért.
2017. jan. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindenért a másikat hibáztatja.

Ha be akar szólni, meg akar alázni, akkor nem mondja ki direkt, hanem úgy fogalmazza azt, hogy értsd, mire gondol...

Állandó megalázások, lenézések, lekezelések.

Amit még senki nem írt; rettentően intelligensek, tudják, hogyan forgassák a szavaikat, hogy ne tudj visszavágni.

Állandó ellenőrzések.

Szintén katona az illető...

2017. jan. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

És ezekből a válaszokból esik le h az a bizonyos exem AZ volt. Bakker.....

Kérdező, csak annyit tudok hozzá fűzni, h szállj ki.......komolyan. Megnyomorít mire észbekapsz. :(

2017. jan. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Saját tapasztalat:

-Hazudik, nagyon sokat. Kitalált sztorikat mesél, csak hogy még vonzóbbnak és tökéletesebbnek tűnjön mások szemében. Azt sem lehet elhinni neki, amit kérdez. Ha véletlenül lebukik a hazugságával, akkor sem esik kétségbe, mert továbbra is tagad.

-Intelligens. Nagyon sok témában otthon van, bármihez hozzá tud szólni, általában felsőbb beosztásban dolgozik. Az intelligenciáját arra is használja, hogy minél jobban kiismerje a partnerét, ezáltal tud úgy hízelegni, ígérgetni, amik az adott pillanatban jól hangzanak, de igazából esze ágában sincs ezeket betartani. (Az én esetemből egy példa: exbarátom sokszor mondogatta, hogy milyen jól nézne ki egy gyűrű az ujjamon, alig várja h megkérje a kezem és közös életünk legyen stb - mindezt a világ legszerelmesebb tekintetével.)

-Empátia teljes hiánya. Soha nem érez lelkiismeret-furdalást, ha bárkit is megbánt vagy megsért. Inkább élvezi, hogy a másik miatta szenved és erre még rá is játszik egy besértődéssel. Ilyenkor elhiteti veled, hogy te vagy a hibás és a nem normális. Szóval a végén neked kell bocsánatot kérned azért, mert ő megbántott.

-Nem veszekszik, nem emeli fel a hangját, csak nagyon ritkán. Általában az is egy műbalhé a részéről, amelyben természetesen csak te vagy a hibás. Ha a nemtetszésedet fejezed ki valami iránt, normális hangnemben, akkor is besértődik, vagy elkerüli a konfliktust azzal, hogy otthagy amíg le nem nyugszol magadtól. Az adott problémáról a jövőben hallani sem akar. Ergo semmit nem lehet megbeszélni és megoldani vele.

-Birtokolni akar, de ezt nem féltékenykedéssel teszi. Elhiteti veled, hogy nála jobban senki nem fog téged szeretni, ő egy főnyeremény számodra. Nálunk ez kb úgy történt, hogy az exbarátaimat, és azokat a pasikat szapulta, akik a kapcsolatunk alatt kedvesek voltak velem, esetleg bepróbálkoztak nálam. Kiröhögte, rondának és gáznak állította be őket. Ezek mellett kamu sms-eket és beszélgetéseket másolt be nekem, amikben állítólag jó csajok kezdenek ki vele, de ő mint hősszerelmes, ezeket mind elutasította.

- Bár az én párom szexuálisan aktív volt és kívánt is, de baromi nehéz volt kielégíteni őt. Azt tudom, hogy ez probléma volt az exbarátnőivel is. Nem is annyira a szex volt a célja, inkább az hogy valaki rajongjon érte és bármit megtehessen vele.


Mivel én egy idő után már nem bíztam benne és nem hittem el a hazugságait, számára ez a kapcsolat inkább kényelmetlenné vált. Állandóan magyarázkodnia kellett volna, amitől inkább nevetségessé vált volna a szememben, ezért lecserélt egy tinilányra, akit még könnyebb megvezetni.

Azt tegyük hozzá, hogy többször is megcsalt de természetesen mindet letagadta.

2017. jan. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!