Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy zavar, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy zavar, hogy nem dolgozik a barátom én meg igen?

Figyelt kérdés

Párom még tanul, én meg már 2 éve dolgozom. Mindig zavart ez, de elkezdett egyre jobban zavarni, mert a párom közben már a második félévével csúszik az egyetemen. Idősebb vagyok nála, de nem sokkal. Engem viszont zavar az, hogy nőként hajtom magam a munkában, amíg az egyetlen férfi az életemben otthon ül és edzeget, sorozatozgat. Tanulni főként csak vizsgák előtt szokott, egyébként ráér.

Pénze az anyjától van, engem ez is zavar, hogy amikor elmegyünk randizni és én fizetek akkor abból a pénzből fizetek, amiért én megdolgoztam, ő meg ha fizet valamit akkor az anyja pénzéből teszi ezt.


Normális, hogy zavar ez ? El kéne mondanom neki?



ápr. 23. 11:35
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem neg egyáltalán nem gáz, hogy 22 évesen nem tartod el magad egyetem mellett. Mi lenne benne a gáz? Persze a mai társadalom elvárja az önállóságot (főleg a férfiak felé) kapcsolat keresésnél, de ez butaság. Egyetemista vagy, az a dolgod, hogy tanulj, majd ha végeztél mehet a meló, minek elsietni?


Én dolgoztam egyetem mellett és csak szopás volt, kb. aludni nem volt időm. Ha megteheted, akkor élvezd ki az egytemet meló nélkül, lesz még utána 40 éved dolgozni.

ápr. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
39%

Egyetem alatt is végig dolgoztam, a párom szinten (ő gépészmérnök szakon volt), ingázott a munkahelye és az egyetem között.

Nekem nem vonzó egy olyan férfi, aki nem dolgozik legalább néhány órában egyetem mellett. Lássuk be, azért a szakok 98 százaléka mellett lehet dolgozni.

ápr. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
60%

22

És miért nem vonzó egy férfi, ha nem dolgozik egyetem mellett? Ez komolyan érdekelne, nem beszólásból kérdezem vagy ilyesmi

ápr. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
44%
Mert én dolgoztam, albérletet tartottam fenn. Már akkor más eletszakaszban voltam, más volt a prioritás, mint egy másik 22 éves esetében, aki otthon lakik, anyuek pénzen meg inni és bulizni jár. Nincs ezekkel sem semmi baj, de nekem nem kellett ilyen férfi.
ápr. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
50%

24

Ez mondjuk általánosítás, attól hogy otthon lakik, még nem biztos, hogy jár bulizni is. Ráadásul attól még ugyan az az ember, ha két évvel később ismered meg, amikor már elment dolgozni, akkor meg összejönnél vele, nem?

ápr. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
63%
Neked nem mindegy, mi mentén keresek part ? Egyébként már három éve talaltam és mit ad eg, dolgozik ő is. Nem zavar, ha valaki otthon lakik, de én az önálló embereket szeretem, akik magukat tartják fenn. Nem tudom, mi lett volna, eleve olyan emberekkel ismerkedtem, akik hasonló gondolkozasuak és hasonlóképp élnek.
ápr. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
47%

De fordítva nem zavarna, mi?

Egyenjogúság van kérdező!


Ha ennyire irigy vagy, sajnálod rá a pénzt akkor hagyd el. Keress magadnak olyan pasit aki majd téged pénzel.

ápr. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
54%

Engem is baromira zavarna, sőt össze sem jönnék ilyen emberrel.

Szerintem egy manchild, anyu ad neki pénzt mindenre, dolgozni el nem menne, tanulni meg csak vizsgák előtt szokott. Napközben sorozatozik, és elnézi, hogy a nője dolgozik és még fizet is neki dolgokat. Milyen férfi az ilyen??

Én is jártam egyetemre és végigdolgoztam az egészet, pedig nekem nem csak vizsga előtt kellett tanulnom, volt egy csomó ZH, és be kellett járnom heti 4 nap. Nem szakadtam bele, ellenben jó tapasztalat volt, és anyámat sem húztam le feleslegesen miközben a seggemet vakartam évekig.


Egyébként meg aki egyenlőséggel, meg fordított helyzettel jön, az belegondolt egyébként, hogy a férfiak még mindig nem tudnak teherbe esni, de a nők igen? Ha a kérdező véletlen teherbe esik, akkor mit csinál ez a here, kér anyutól pénzt és/vagy elnézi, hogy a terhes nője szétdolgozza magát, mert ő nézi a sorikat naphosszat? Szóval, nem, nincs fordított eset.

ápr. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
42%

"Véletlenül" teherbe esik? Hát az elég gáz lenne a mai világban. Ennél már csak több esze van a kérdezőnek.

Egyébként pedig, ha ez a 22 éves "férfi" (hol férfi ez még, egy nagy kamasz), elvégzi az egyetemet, és diplomás lesz, a kérdező pedig teherbe esik, talán nem a párja fogja eltartani, amíg ő gyesen lesz? Egy hosszú távú párkapcsolatban időnként felcserélődnek ám a helyzetek. Csakhogy ez a kapcsolat nem hosszútávú. Még csak nem is házasság. Így kockázatos belefeccölni. Aztán majd egy másik csaj elviszi a pasit diplomásan, jó keresettel.

ápr. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
73%
Lehet szakítani is ám...
ápr. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!