Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem értik meg a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem értik meg a nők sokszor a dolgokat?

Figyelt kérdés

Komolyan, mintha falnak beszélnék.

Elmagyarázok valamit, látszólag felfogja, utána semmi.


Akkor kérdez, ha valami teljesen egyértelmű. Ha meg nem kérdez, amikor kéne, akkor biztosan félreértette.


Így vannak bekötve?


ápr. 23. 17:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Ez így hatalmas általánosítás, ez inkább egyéntől függ.
ápr. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%
Csak ő nem hiszi azt, zte vagy a teremtés koronája, és az az egyedüli jó megoldás, amit ráerőltetsz. Nem a gyereked, nem kell neki szótfogadnia. Úgy csinálja, ahogy akarja. Akár rosszul is, ha neki úgy jobban esik.
ápr. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Sajnos én sem értem, lehet, hogy az ilyeneket vonzom.


Volt kb 35 barátnőm.. De valahogy, ahogy jobban megismertem őket, mindig kijött az, hogy valami hiányzik a felfogásukból.


Mondjuk hozzátartozik, hogy az összes tette alám a lovat, hogy ilyen okos férfi, és úgy félnek, hogy elhagyom őket, ha rájövök, hogy buták.

Lehet, hogy ezzel ültették el a sziget a fejemben. Pedig csak őszinték voltak.


Az ilyen kijelentések után mindig csak a rosszat láttam meg.


Most így belegondolva, én is hibás vagyok.


De most komolyan volt olyan, amelyik nem tudott kérni egy kenyeret a boltban. :(

ápr. 23. 17:46
 4/17 A kérdező kommentje:
Én soha nem erőltettem semmit. Megbeszéltük, hogy mi lenne a jó az adott szituációban pl. Helyeselte is. Aztán megcsinálja ugyanúgy 10x.
ápr. 23. 17:48
 5/17 anonim ***** válasza:
78%
De magas lóról beszélsz! Egyébként az általánosítás soha nem fedi le az igazságot, másrészt, minek vagy olyannal, aki ennyire irritál?
ápr. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%

Ez a hátulütője annak, ha olyan társat keresel akinél többnek és dominánsabbnak érezheted magad... Gondolom először még vonzott is bennük hogy enyhén gyépésen viselkednek, mert sokan egy ilyen kapcsolatban tudják csak "Férfinak" érezni magukat.


Ez a bugyutaság viszont abszolút nem csak női tulajdonság. A nők viszont általában kiszúrják az ilyen férfiakat, és kerülik őket, mint a leprást.

ápr. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%
Én sem mindig tudok kenyeret kérni a boltban. Pánikbeteg vagyok egy olyan érzelmileg bantalmazó f*sz miatt, mint amilyen te is vagy...
ápr. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%

"Lehet, hogy ezzel ültették el a sziget a fejemben"


Mit értesz ez alatt?


A szöget nem elültetik a fejedben, hanem valami szöget üt a fejedben.


Elütetni bogarat lehet valakinek a fülébe(n), vagy bogarat tenni a fülébe.

ápr. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
92%
#8 Hagyd...Ő túl okos ehhez, te meg buta vagy, mint az összes barátnője.Ne magyarázz neki.
ápr. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
85%
35 barátnő? Akkor inkabb veled van a gond, nem?
ápr. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!