Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes várnom, hogy megváltoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes várnom, hogy megváltozik? A párom elég nehezen fejezi ki magát, sokszor félreértjük egymást. Számomra természetes dolgokat nem csinál, pl:nem simogatja meg az arcom, nem mondja h szeretlek. Pedig nem ilyen, csak sok idő kell mire megnyílík.

Figyelt kérdés
Nemrég megismertem 1 fiút. Ég és föld a különbség közöttük. Sokat beszélgetünk, jól érezzük magunkat együtt.Bókol, foglalkozik velem.Tőle visszakapnám azt a szeretetet,amit adni tudok.De vmiért én a páromhoz kötődöm,pedig mások szerint nem érdemel meg engem.Mit csináljak?
2008. máj. 10. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Azt, hogy mit szeretnél a párodtól, akár el is mondhatnád neki... vagy vezethetnéd a kezét néha. Rögtön könnyebben menne minden!

Ha meg mégsem: akkor viszont soha nem lesz jobb. Most szerelmes, most nyújtja neked a legtöbbet, amire csak képes. Persze, ha tudja is, hogy mit szeretnél...

2008. máj. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
tudja, hogy mit szeretnék,már elmondtam neki párszor:(
2008. máj. 10. 20:25
 3/6 anonim válasza:
szerintem hagyd ott ha nem veszi a lapot.
2008. máj. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Még próbálkozz kommunikálni egy kicsit a jelenlegivel. Mondd el, hogy neked ez probléma, s ha nem tudjátok megoldani, az komoly következményekkel jár.
2008. máj. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ilyen az en baratom is, es en is majdnem osszejottem egy ilyen jokedvu nyilt pasival, mikor a baratommal rosszul voltunk, es szakitasrol is volt szo. Nos ne add fel, csak azert mert zarkozott ferfi. ha kell valami tole, kerd meg es kesz. Ezek a ferfiak nagyon nehezen fejezik ki az erzelemiket,nagyon turelmesnek es megertonek kell lenni, amit csdak ugy tudsz megtenni ha szereted. Tudom mert a kapcsolatom majdnem rament.

Aztan kimentem a nyilt sraccal,mmar eldontottem, h a volt kapcsolatomnak kesz vege...tartottunk egy szunetet, es utana visszafutottunk egymashoz..es azt mondtam, h elfogadfom ot ugy ahogy van, es megprobaljuk h jo legyen mindkettonknek. Es ez volt a kulcsszo szamara: h fogadjam ot el ugy ahogy van, ne probvaljam megvaltoztatni.

Rengeteg veszekedes is volt pont mert nem kommunikalt. Probald megerteni, es a komunikalast ugy megoldani, h amikor nyugodt, akkor szepen finoman erinteni a temat. engem sem simogat, meg maszik ram..de olyankor elmondom neki, h ez bant, es megert, es megolel.

Ferfiaknak nem jarnak a nok egesz nap a fejukbe, hiaba is varjuk el toluk. De ha van szeretet, akkor ne dobd el a kapcsolatod. Feladnal egy jart utat jaratlanra?

Gondolj arra h minden srac kedves rendes az elejen...de nehogy megband..te dontesed...en amikor ebbe a helyzetbe voltam, nem adtam fel, es hidd el egyaltalan nem bantam meg.,:D

2008. máj. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, főként az utolsó hozzászóló tanácsát! Nem adom fel!:)
2008. máj. 11. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!