Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem a menyasszonyom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a menyasszonyom barátnőjèbe, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Őszinte leszek és tömör. Párommal aki (18L) 3 éve vagyunk együtt, 2 hónapja már együtt lakunk, és kb 1 hete kértem meg a kezét. (Amit születésnapjára terveztem) Eddig is voltak viták a kapcsolatunkban, mint az összesben. De alapjáraton mindent meg tudtunk beszélni. Viszont lehet hülyènek nèztek, de van egy barátnője, akit az életemben kb kétszer láttam, és sosem beszéltem vele. Egyedül Coin Masterben ismerősöm 🤣🤣 És egyszerűen jött belém egy érzés és nem megy ki a fejemből, feszt rá gondolok. A munkámra sem tudok emiatt koncentrálni. Folyton az instáját és a képeket nézegetem.
ápr. 25. 17:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Aha.. alig unatkozol.
ápr. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
A párod egy 18 éves gyerek, és ahogy írsz te is. De ti már összeköltöztök, meg mennyassszonyosdit játszotok mint az oviban... Na ilyen fiatalon pont ezért nem kellene! Meglátsz egy lányt, a fütyi feláll, ész megáll! Semmi érzelmi intelligenciád nincs még kialakulva ebben a korban!
ápr. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%

Tényleg nem normális vagy ha szerelemnek nevezed amit érzel. Ez csak rajongás, vonzalom kérdező. De jobban tennéd hogyha nem vennéd feleségül a párod mert belé holtbiztosan nem vagy szerelmes. Igazából szakítani kéne vele. Sejtem fiatalok vagytok mindketten. Nem való még nektek házasság. Az a tény, hogy a barátnője birizgál is azt mutatja, hogy nem kéne esküvő mert válás lesz a vége.

Persze előtte megcsalás is történhet.

Persze ha nem akarsz szakítani akkor ne nézegesd a barátnőt egyáltalán és szóba se állj vele ha nem muszáj. A barátnőddel foglalkozz inkább, próbáld feléleszteni a tüzet iránta és ha nem sikerül akkor bár nem szeretnél mindenképpen jobb lenne szakítani.

ápr. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
23 vagyok 😅
ápr. 25. 17:39
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Csodálatos házasság lesz ebből is!

Szakíts a lánnyal, jobban jár.

ápr. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
23 évesen agyilag zokni. 🤡
ápr. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

"akit az életemben kb kétszer láttam, és sosem beszéltem vele."


Akkor beleszeretni se tudsz... Idióta.

ápr. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
23 éves kisfiú nem való ugyanúgy házasságra pont emiatt a hozzállásod miatt, ahogy a 18 éves kislány párod sem. Még nagyon sokat kell élnetek és tapasztalnotok! Nagyon sok lány fog még tetszeni neked, ahogy elnézlek!
ápr. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Szakíts debilke! Nem való neked se párkapcsolat, se házasság.

Összekevered azt, hogy feláll a szerelemmel. Anyád borogasson. 😅

ápr. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Ne házasodjatok semmiképp. Fiatalok vagytok, annyit fogtok még változni, annyi mindenen keresztül mentek még...

29N

ápr. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!