Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem a menyasszonyom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a menyasszonyom barátnőjèbe, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Őszinte leszek és tömör. Párommal aki (18L) 3 éve vagyunk együtt, 2 hónapja már együtt lakunk, és kb 1 hete kértem meg a kezét. (Amit születésnapjára terveztem) Eddig is voltak viták a kapcsolatunkban, mint az összesben. De alapjáraton mindent meg tudtunk beszélni. Viszont lehet hülyènek nèztek, de van egy barátnője, akit az életemben kb kétszer láttam, és sosem beszéltem vele. Egyedül Coin Masterben ismerősöm 🤣🤣 És egyszerűen jött belém egy érzés és nem megy ki a fejemből, feszt rá gondolok. A munkámra sem tudok emiatt koncentrálni. Folyton az instáját és a képeket nézegetem.
ápr. 25. 17:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

23 évesen eljegyzés, de közben 15 éves szinten vagy agyilag...

Szakítsatok inkább, az lesz a legjobb.

ápr. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Túl fiatalok vagytok még ehhez a házasságosdihoz.

Tudom könnyű mondani, de a legjobb az lenne ha elengednéd a barátnődet és egy pár évig még élnéd az életet. Nem kell ezt ennyire elkapkodni.

ápr. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
9%
Még választhatsz a kettő között, de ne siesd el, a másikat még alig láttad. Hasonlítsd össze egy lista alapján a kettőt, melyik felel meg jobban a számodra fontos kritériumok alapján.
ápr. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
82%
Gondolom valami picsa féle a barátnője és ezért kell. Tipikus eset a fiatalok körében.
ápr. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
23 vagy? Fogalmazásod alapján 13 max 14 évesnek hittelek. Van még hova fejlődni, sok sikert. 32/N
ápr. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Már maga a kérdés nem fair a menyasszonyoddal szemben. "Beleszerettél másba", hogy a francba akarsz így házasodni?
ápr. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

En 16 voltam mikor eloszor “megkerte” a kezem az akkor 20 eves baratom, bar eszem agaban nem volt osszekoltozni vele.

Miert kell tinikent felnotteset jatszani? Lany szulei nem mondanak ra semmit?

Amugy meg ha ugy erzed beleszerettel valakibe, akit sosem lattal, akkor nem kellene hazasodni. Plane nem ilyen fiatalon.

ápr. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan tovább?

Ha a választottadnak vetélytársa akadt, akkor még ne nősülj! Olyan lányt vegyél el, akinek sosem lesz nálad vetélytársa.

ápr. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Csak simán felállt a faszod egy másik nőre. Ez nem szerelem. Viszont azt jelenti, hogy a menyasszonyod kevés lesz neked hosszabb távon. Ne akarj még házasságot, ha random nőket akarsz dugni.
ápr. 26. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!