Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit javasolnátok ilyen helyzetbe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nikike23 kérdése:

Mit javasolnátok ilyen helyzetbe?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, van egy 11 hónapos kis babám sokszor szakítótűnk, veszekedtünk de mindig kitartó volt és vissza könyörögte magát 8x jött vissza. De valami nem stimmel kettőnkkel. Már egy jó ideje érzem, hogy nagyon mások vagyunk, ő mindig azt mondja hogy a nőnek a dolga főzni mosni takarítani, és a gyerekel lenni. Egyszer nem volt fent a kicsivel mindig vagy én vagy anyum van fent vele. Azt modja hogy egy férfi sem lenne hajlandó többet segíteni a kicsivel. Nagyon jó tudja hogy utálom ha be van rúgva és ha iszik de annak ellenére csinálja és azzal védekezik hogy az csak egy sör (ami számomra csak kifogást jelent a részéről). Viszont nálam ott nagyon eltört a mécses amikor össze vesztünk és mindig vagy én vagy az én családom lesz a hibás mindenért. Mindig azt hajtogasa nekem hogy neki egy nő nem fog parancsolni. Pedig én segitem mert több mint egy éve nem dolgozik mert vagy nem veszik fel vagy anyi pénzért nem hajlandó dolgozni. Én nem szeretem mivel nagyon sok éjszakát át sírtam miatta. és nem is probál rajta változtatni hanem még ő engemet okol, és azt kiabalja nekem hogy éngemet ki fogadna el egy gyerekel senkinek sem kelenék.


De saját magam nem tudom hogy mitt csináljak. Pedig tudom hogy nem jó csak magát nézi én veszek mindent a kicsinek, elgépelt egy csomó pénzt és még sorolhatnám anak elenére meg bocsátotam hogy hátha de még neki ált fejjeb.


A hibák miatt bocsi csak bészélni tudok.



ápr. 26. 23:02
1 2 3
 11/29 Noren1989 ***** válasza:
78%

Ilyen az, mikor valaki a társadalom perifériáján van.


Nos, fricit elküld, gyerektartás indít.

Természetesen kb 5 év, mire lesz belőle valami,

de a hivatal addig is meg tud előlegezni egy minimális összeget, úgy rémlik.

Aztán letiltják a fizetéséből, ha esetleg méltóztatik elmenni dolgozni.


Mutass némi akaratot, ne légy befolyásolható.

ápr. 27. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
54%
Nem kell hozzá 5 év. Az ismerösömnek fél év alatt lett ítélet a gyerektartásról.
ápr. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 Noren1989 ***** válasza:
54%

#12, mire pénzt lát a hapektól....


Nem mondom, hogy nekem gyanús, h c-típusú állampolgikról van itt szó...

ápr. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Noren1989 egyikünk se, nem C - típusú állampolgár nekem 2 diplomám van, Nekem az ő pénzére nincsen nagy szügségem, hogy én most índítsak pert ugysem lesz szerintem munka helye....
ápr. 27. 09:45
 15/29 A kérdező kommentje:
Csak anyit nem akarok hogy a gyereket itt hurcolja nekem, max anyit hogy látogasa az én felugyeletem allat. Mert ő semmi jóra és okosságra nem tudna tanítani.
ápr. 27. 09:48
 16/29 Noren1989 ***** válasza:

Pedig szükséged lesz, hidd el.


Node, ez így érdekes.

Elmeséled, hogy mégis hogyan könyörgi magát vissza hozzád, és te miért vagy vevő a fricikém dumájára, úgy egyáltalán?

ápr. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Privátba elmesélem ha érdekel...
ápr. 27. 09:51
 18/29 Noren1989 ***** válasza:

*csendben megjegyzem:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Ez még mindég ugyanaz a krapek?

Vagy te direkte a selejtet válogatod ki?

ápr. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Ez az egyik ismerösömnek volt ilyen baja, én még akkor suliztam, tehát csak én segítetem neki ide feltenni a kérdést semmi több.
ápr. 27. 09:54
 20/29 anonim ***** válasza:
85%
Na jól van ez trollkérdés. Nem értem miért trollkodik a kérdező tényleg. Egy csomó nő olyan nehéz helyzetben van erre ő neki szórakoztató....Kabbe te frok vagy pcsa.
ápr. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!