Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit javasolnátok ilyen helyzetbe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nikike23 kérdése:

Mit javasolnátok ilyen helyzetbe?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, van egy 11 hónapos kis babám sokszor szakítótűnk, veszekedtünk de mindig kitartó volt és vissza könyörögte magát 8x jött vissza. De valami nem stimmel kettőnkkel. Már egy jó ideje érzem, hogy nagyon mások vagyunk, ő mindig azt mondja hogy a nőnek a dolga főzni mosni takarítani, és a gyerekel lenni. Egyszer nem volt fent a kicsivel mindig vagy én vagy anyum van fent vele. Azt modja hogy egy férfi sem lenne hajlandó többet segíteni a kicsivel. Nagyon jó tudja hogy utálom ha be van rúgva és ha iszik de annak ellenére csinálja és azzal védekezik hogy az csak egy sör (ami számomra csak kifogást jelent a részéről). Viszont nálam ott nagyon eltört a mécses amikor össze vesztünk és mindig vagy én vagy az én családom lesz a hibás mindenért. Mindig azt hajtogasa nekem hogy neki egy nő nem fog parancsolni. Pedig én segitem mert több mint egy éve nem dolgozik mert vagy nem veszik fel vagy anyi pénzért nem hajlandó dolgozni. Én nem szeretem mivel nagyon sok éjszakát át sírtam miatta. és nem is probál rajta változtatni hanem még ő engemet okol, és azt kiabalja nekem hogy éngemet ki fogadna el egy gyerekel senkinek sem kelenék.


De saját magam nem tudom hogy mitt csináljak. Pedig tudom hogy nem jó csak magát nézi én veszek mindent a kicsinek, elgépelt egy csomó pénzt és még sorolhatnám anak elenére meg bocsátotam hogy hátha de még neki ált fejjeb.


A hibák miatt bocsi csak bészélni tudok.



ápr. 26. 23:02
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjuk már azt a 2 diplomát! Ilyen ramaty helyesírással meg írásképpel erősen kétlem, hogy az érettségi megvan.


Eleve nem is értem minek kellett gyerek (pláne a szülők nyakára).

Mondjuk most már mindegy...a pasit ki kell vágni a francba, te meg gondolom ha a gyerek bölcsis lesz, a 2 diplomáddal hamar el tudsz helyezkedni.

ápr. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

"szügségem" "anyit"

2 diploma, hát persze XDDDD

ápr. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Úgy kell elválni hogy 200 km-re kell költözni tőle.

Akkor nem fogja állandóan vinni hozni a gyereket.

Amúgy hiába is irkálok .

Én sem tudtam elválni.

Mérgező szemét ember a férjem, egy lányunk van, azzal zsarol.

Esküszöm azt várom hogy vége legyen neki. Csak nem fog 100 évig élni, beteg is….

De meztelen fotókkal zsarolt , azzal hogy elveszi a gyerekemet, akkor azzal hogy ha megtudja h van valakim akkor megöli meg ilyenek.

Várom h eltávozzon!

Nyáron majdnem sikerült, mert életveszélyes állapotban vittem kórházba.

Mindig amikor szemétkedik, lehord mindennek, azt mondja a tesóm hogy ne idegeskedjek rajta. Úgyis beteg, úgyse tartja a diétát, úgyse fog 100 évig élni.

Hát nagyon remélem!

ápr. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
25%

És mielőtt azt írná valaki h el kell válni….

Ki a franc akar évekig pereskedni, stresszelni, ki akarja hogy meghurcolják, hogy a gyerekével fenyegessék hogy elveszi.

Ezt így, egyedül, szülők nélkül senki nem csinálná végig.

ápr. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy alkoholista, sőt még munkája sincs apukának, miért kéne évekig pereskedni, fel sem merülne, hogy neki ítélik a gyereket, hiszen magát sem tudja eltartani. Nem kifogást keresni, hanem ki...ni mint a macskát sza.ni.
ápr. 28. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 Noren1989 ***** válasza:

#25, nem agyerekelhelyezésről beszéltünk, hanrm agyerektartàsról.


Àllambàcsi 3évig, max havi 60ig előlegezi meg, ha màr van érvényben levő, gyàmhatósàgi döntés... De akàrmilyen fura, manapsàg nem 3évig kell egy kölköt nevelni.

ápr. 28. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Így sem ad haza egy Ft-ot sem, sőt, csak viszi a pénzt otthonról, elgépezi meg elissza. Ennél még az is jobb, ha anyuka évekig nem kap gyt-t, de legalább nem kell apucit eltartani.
ápr. 28. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Azért nem megy a helyes írás mert mert Lengyelországbol költöztem Magyarországra és csak meg tanultam beszélni, de ha valaki nem tudja akkor minek rögtön ítélni?
ápr. 30. 23:05
 29/29 A kérdező kommentje:
Munkahelyem van úgyhogy szükségem nincsen rá mert alapból van
ápr. 30. 23:06
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!