Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A mai párkapcsolatok döntő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai párkapcsolatok döntő többsége miért csak úgy tud hosszútávon fennmaradni, működni, ha pl a férfi "papucsítva" lesz ezen kapcsolaton belül?

Figyelt kérdés
Elég sok ilyet látok. Lemegyünk kutyába, hogy maradhassunk a nő mellett. Jó ez mindkét fél számára?

ápr. 29. 10:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/89 anonim ***** válasza:
16%

Nem. Miért? Vannak az emberek életében elérhetetlen dolgok. Kinek mi. Nekem pl. baromi jó a genetikám, magas vagyok, széles vállak, gyorsan tanulok, jó egzisztencia, a jég hátán is megélek, művészi készségek, sikeres vállalkozások stb.


Viszont szex sosem volt, kezdve a tini koromtól a mai napig. Könnyen ismerkedem, nagyjából bárhol. Az ismerkedéseim közös vonása hogy a nők alapból gátlásosak, a szex az ördögtől való számukra. Én még mit tehetnék?


Ezért is kérdeztem, miért lenne ciki leírni ezeket?

ápr. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/89 anonim ***** válasza:
81%

31, mert gáz. Ez az egész nyilvános heregörcs annyira ciki, hogy szekunder szégyenérzetem van.


Nem tudom, megvan-e ez a TIL, ami redditen is van, today I learned. És amikor olyan kaliberű dolgokat osztanak meg - és ezen van a hangsúly, hogy megosztják -, amit tök gáz nem tudni, akkor nem érzik azt, hogy inkább szégyelni kéne magukat, és csendben pótolni, nem. Meg kell osztani a világgal, hogy hülye, ahogy neked meg kell osztanod a világgal, hogy szánalmas és szerencsétlen vagy.


Az egyetlen ember, akit érdekelne, a pszichológus, annak nem mondod.


30-as éveimre boomer leszek a sok idióta miatt. Nem kell mindent kimondani meg megosztani.


Vagy még jobb példa. Adok itt választ, mindegy, mit, leírom mondjuk, hogy szeretek simsezni, és vagy közösbe, vagy privátba jönnek a pasasok nyálcsíkon, hogy "jaaajjj de szerencsés a barátod, istennő vagy, nekem nem lesz soha ilyen szerencsém, remélem megbecsül".


És olyan mélyre süllyed a szememben, hogy elmondhatatlan. A te monológod is ilyen, ez az önsajnáltató dugáskívánás, ez Mariana árok.

ápr. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/89 anonim ***** válasza:
7%
32. Az a te világod. 30 évesen simsezni nem vall komoly kaliberre, már bocsi. Nőként meg inkább maradj csendben, az egész 21. század rólatok szól. Egy anonym fórumon mindenki azt ír amit csak akar. Csak egyszer adná meg az isten hogy valamit szeretnél, de azt sosem kaphatod meg. Na ezért elmorzsolok egy imát. Az ilyen pökhendi, nagy arcú emberek mint te, vissza is kapják. Te sem leszel kivétel, de legalább most szereztél egy rossz karmát. Okos voltál.
ápr. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/89 anonim ***** válasza:
30%

#28

Van ilyen, de most senki nem erről beszél.

Voltak korábban konkrét példák. Nem is értem mire a nagy női mentegetőzés, meg offenzíva, ha ez őket nem érinti? Én sem védekezem olyan dolog ellen, amit nem követtem el. Akkor?

Vagy csak szimplan ennyire nem lehet belátni, hogy rengeteg uralkodó nő van? Senki nem szidta itt őket (már akinek látszik, hogy az Iq-Ja legalább kétszámjegyű).

ápr. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/89 anonim ***** válasza:
48%

"Csak egyszer adná meg az isten hogy valamit szeretnél, de azt sosem kaphatod meg."


Elég ritkán kapom meg, amit akarok.

ápr. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/89 anonim ***** válasza:
32%
Egyébként sok egyedülálló férfi éppen azért egyedülálló, mert nem akar ilyen kapcsolatban élni. Vagy már megégette magát, vagy mert időben észleli a jeleket és ha a nő továbbra is uralkodni akar, akkor inkább szakít. Ahogy a nőknek fontos a szabadság, úgy a férfiaknak is az. Mi sem szeretünk ám bezárva élni, még ha ez nem is szó szerinti bezártságot jelent.
ápr. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/89 anonim ***** válasza:
26%
"amikor a hülye köcsög barátnőm rámszól hogy mossam el a hülye köcsög csetrest, és figyelembe se veszi hogy épp egy fortnite játék közepén vagyok🤬🤬🤬 egy férfinak TÉNYLEG nincsenek jogai a mai világban, köszi feminácizmus"
ápr. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/89 anonim ***** válasza:
85%

Ha mindenki arról beszél, amiről a 25-ös, én olyat 20 éve láttam (most vagyok 35), mikor a vidéki rokonokat látogattuk meg. Azok nénik és bácsik akkor 60+-osak voltak.


Pesten, 2024-ben nem látom a valóságban ezt a komcsi kabaré házasságot.

ápr. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/89 anonim ***** válasza:
70%

34-nek (28-as)

Amugy dn meg egy ferfit sem lattam arról panaszkodni, hogy bruhu de elnyomoak a nok.

Nehez belatni, hogy a te keszulekedben van a hiba? Evezredek ota a nok elnyomasara van berendezkedve a tarsadalom es a nok mai napig szeretnek háttérben lenni, akkor milyen pasinak kell lenni, mennyire kell onbizalomhianyos tutyimutyinak lenned, hogy egy no inkabb elnyomo szerpben probaljon meg ervenyesulni melletted, mert annyira felidegesiti a teszetoszasagod?

ápr. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/89 anonim ***** válasza:
8%

39. Hagyjuk már ezt a női elnyomást. Régen a férfiak meg kőkemény fizikai munkát végeztek, meg a háborúkba meghaltak. A nők dolga a család volt, ha ezt sem tették volna, már kihaltunk volna.


Mesélj még a 21. századi óriási elnyomásotokról. Az a baj, hogy ti csak sajnáltatjátok magatokat, holott az ég világon titeket támogat, a társkeresé az i piac meg 100%-ban női uralom alatt van. A családok us hűen tükrözik a nők minőségét.

ápr. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!