Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A mai párkapcsolatok döntő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai párkapcsolatok döntő többsége miért csak úgy tud hosszútávon fennmaradni, működni, ha pl a férfi "papucsítva" lesz ezen kapcsolaton belül?

Figyelt kérdés
Elég sok ilyet látok. Lemegyünk kutyába, hogy maradhassunk a nő mellett. Jó ez mindkét fél számára?

ápr. 29. 10:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/89 anonim ***** válasza:
42%

Nálunk a kezdetektől fel van osztva.

Szobákban rendet pakolni, port törölni, porszívózni a párom szokott (szenzorérzékeny vagyok, gyerekkorom óta nem bírom a porszívó hangját).

Konyha, fürdő, wc takarítása, felmosás az enyém.


Mosogatás mikor, hogy.


Főzés:

Előkészületeket (hámozni, felvágni) megcsinálja, a többit én.


Ebbe a témába is amúgy csak az köt bele, meg rugózik, aki szart se akar csinálni, mert otthon azt látta, hogy anyuci dolga minden.

Az ilyeneket mindig jó messzire kerültem...


(Nekem spec senki ne jöjjön házkörüli munkával, Bp-en nőttem fel, panelban élünk most is, ez van. És nem egy szekrényt, ágyat, stb. raktam össze, mert több türelmem van hozzá, mint a férjem kurwaanyázását hallgatni 2 csavarozás között 🤣)

máj. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/89 A kérdező kommentje:

Gonosz leszek, csak úgy olvasd!


Csavarozás közben nagy lehetett az idill nálatok. Csak egy kérdés maradt, a férjed a gyártót szidta olyankor, vagy azt, aki kitalálta, hogy új bútor kell?


Volt egy dedikált süketszobátok is a porszívózáshoz? Ugye milyen szuper, hogy azóta feltalálták a robotporszívókat.


Amikor válogattál, anno, akkor biztosan sokat nyomhatott a latban, hogy ki szeret porszívózni a lovagok közül, igaz? Biztos rá volt írva mindegyiknek az orrára. Csak azt ne mondd, hogy porszívó ügynök a választottad!

máj. 2. 10:15
 63/89 anonim ***** válasza:
73%

Nyilván a gyártót, meg hát szar a kézügyessége (valamiben mondjuk nem 🤣)


De elment helyette mosogatni, én meg összeraktam a cuccot.


Ha a lakás másik végében vagyok, nem zavar annyira.


Az utolsóra meg annyi, hogy nem konkrétan a porszívó a lényeg, hanem ki mennyire kompromisszum-képes, meg mennyi a hajlandóság bármire (nyilván ez oda-vissza kell működjön, és minden területre igaz.)


Nem akarom magam ismételgetni, de mint írtam, ezeken az akad fenn, aki nem is akarja kivenni a részét semmiből.

De ezt kevesebből is ki lehet szűrni szerencsére, és nem kell fölösleges időpocsékolás.

máj. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/89 anonim ***** válasza:
73%

Kedves kérdező!

58-as vagyok a tisztázás végett.



Nem írja senki. Teljesen természetes dolog nekem, hogy rendben tartom a környezetem. Mindig is az volt.

Ha a párom estig dolgozik, akkor megfogom magam és rászánom azt a fél órát és felporszívózok. Esetleg, ha ott maradt a mosatlan, akkor megcsinálom..

De mondok jobbat. Mivel hétvégén egy nap fixen dolgozik, ha ez egy szombat, akkor gond nélkül el indítok egy mosást is.

Papucs vagyok?


Soha nem hallottam, hogy ezt vagy azt csináljam meg. Alap dolog volt. Cserébe, ha este erek haza, és ő előbb végez, egy tiszta lakásba érkezem.

máj. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/89 anonim válasza:
73%
Kérdező 56 vagyok nincs beosztva semmi.Az adja magátol ki mit csinál. Van mikor ő mosogat van mikor én.Egy normális kapcsolatba nincs házifeladat kiadva hogy ma én mosogatok holnap meg te mint az óvodások...
máj. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/89 A kérdező kommentje:

#65 Minden olyan kapcsolatnak, házasságnak, stb amelyik jól működik, én nagyon tudok örülni. Bárcsak mind ilyen volna.



Egy kicsit más téma, de a napokban már több ilyen helyzettel is találkoztam, mint külső szemlélő és érdekelne a már itt, a fenti kérdésemre is reagáló kevdes egybegyűltek véleménye:


Adva van egy hosszú, évtizedek óta fennálló házasság, gyerekek meg minden. Az idősödő férfinél, férjnél, apánál az 50-es évei felé beköszönt a libidó csökkenése, adott esetben még egyfajta potenciazavar is. Hogyan élik meg ezt a felek a házasságon, együttélésen belül, mert azt látom, hogy eléggé rosszul? Nagyon megtudja viselni őket. Főleg a nők arcán jelenik meg egyfajta pánikszerűség. Egyáltalán jól érzékelem én ezt a problémát és amennyiben igen, hogyan kellene reagálniuk erre az új helyzetre a házaspároknak? Lehet egy ilyen szituáció komoly "szakítópróbája" is az ő házasságuknak, kapcsolatuknak?

máj. 3. 06:09
 67/89 anonim ***** válasza:
66. Nekem magasabb a libidóm mint 20 évesen. 49F, házas. Hozzáteszem, sportos vagyok, odafigyelek az egészségemre. Egyébként ez a szex téma már túlságosan is fel van hájpolva, a nők nem szexőrültek, bármennyire is fájó a gondolat. A csapból is az folyik hogy a nők a falat kaparják ha nincs napi 3 szex, azért a valóság teljesen más.
máj. 3. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/89 A kérdező kommentje:

#67 A nők "szexőrültsége" jött át a kérdésemből? Nem ilyen célzattal fogalmaztam meg azt, elnézésedet kérek érte.

Azért azt sem gondolnám, hogy egy vállrándítással elintézné mindegyikőjük a fentebb felvázolt problémát, főleg azok nem, akik ugyan olyanok mint Te és 50 felé jön meg úgy igazán az "étvágyuk" a témával kapcsolatban. (Ilyen megnyilvánulást is olvastam már itt a gyakorin nők részéről, csak azért bátorkodtam feltételezni ezt némelyikükről.)

máj. 3. 06:41
 69/89 anonim ***** válasza:

Megviseli őket nyilván, de hogy mennyire lesz belőle gond, egyértelműen függ a nő igényeitől is.

Ugyanis azt látom, ennyi idősen a nők sem túl aktívak már, nem igazán van igényük.

(Sőt, én több ilyet látok, mint a te példád.)

De úgy tudom, bizonyos szinten mind2 oldal kezelhető.

máj. 3. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/89 anonim ***** válasza:
18%
A női libidó zuhanása már 40-től drasztikus. Amelyiknek addig sem volt túl magas, ott gyakorlatilag már szexuális életről nem is lehet beszélni. Nem hiába punccsol minden 40-es pasi szexkapcsolatért. A pech csak annyi, hogy kb. 10x több a szexéhes férfi mint a nő.
máj. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!