Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyekhez lenne egy kérdésem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyekhez lenne egy kérdésem. Barátnőm ma a fejemhez vágta egy év együttlét után én sosem veszek neki semmi 'normális' ajándékot. Kinek mi a normális ?

Figyelt kérdés
Szerinte a kötelező ünnepi meg a gyermeteg ajándékaimon (virágok, csoki, bonbonok) kívül,nem veszek semmit és ez nagyon gáz egy férfira nézve. Mert én semmi ruha, nyaklánc, meg ilyesmit nem veszek. Hozzáteszem, nincs szinte olyan hét, hogy ne lepném meg őt szebbnél szebb virágokkal, vagy egyéb kedves apróságokkal, figyelmességekkel. Manapság ezek már tényleg kimentek a divatból és nem számítanak? 34/F

ápr. 29. 14:14
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
77%
Semmit ne vegyél neki egy darabig. Egy kapcsolat nem állhat azon, hogy te köteles vagy mindig venni, meglepni stb... Ezek mind jó dolgok de amint látod nála már ez sem elég, már ezt is kevésnek tartja. Egy év alatt eljutott oda, hogy kiköveteli, hogy költsél rá, vegyél ékszert, ruhákat. Na ne..
ápr. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
64%
Golddiger a csajod, hamarosan le fog lépni tőled.
ápr. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
77%

#2 vagyok

Ő meg szokott lepni valamivel ugyanúgy?

ápr. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
36%
Nekem a radír a normális, mert gyűjtöm őket. Gondolom neki is más a normális. Csokit, virágot kár venni. Nem is hasznos és nem is egyedi.
ápr. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
66%

A virág, bonbon szép gesztus.

Viszont nem tudom megállni azt a kitételt, hoyg "vagy főzök neki valami finomat, hasonlók."


Ha a pasi főz, akkor romantikus gesztus, amiért köszönet jár. A nőnek napi kötelessége. Kicsit érdekes dolog ez.

ápr. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
Nekem ez furcsa.
ápr. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Szerintem meg trollkodás.
ápr. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
51%
Egy év után nem ismered annyira, hogy tudd neki, mi a normális, és idegeneket kérdezel erről?
ápr. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
60%
Kevés, amit nyújtasz, neki nagyvonalúbb pasas kell, aki szórja rá a pénzt. Lehet, eddig jó voltál, de most már van a láthatáron jobb, vagy csak valamelyik barátnőjének akadt gálánsabb lovagja, és kibukott belőle az irigység...Az, hogy nem a mély szerelem tartja melletted, fix. Kérdés, hogy ő mit nyújt neked, amiért megéri őt barátnődnek tudni...
ápr. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 Leclerc ***** válasza:
9%

15# Amíg nekem férfiként azért nem jár, még egy nyanvadd csokoládé se, mert a nő főz rá, meg bevásárol, addig igen ez van, ez alap.

Nekem se tetszik, de itt ez a norma, a feminizmus csak addig fontos, amíg a nőknek jó.

ápr. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!