Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyekhez lenne egy kérdésem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyekhez lenne egy kérdésem. Barátnőm ma a fejemhez vágta egy év együttlét után én sosem veszek neki semmi 'normális' ajándékot. Kinek mi a normális ?

Figyelt kérdés
Szerinte a kötelező ünnepi meg a gyermeteg ajándékaimon (virágok, csoki, bonbonok) kívül,nem veszek semmit és ez nagyon gáz egy férfira nézve. Mert én semmi ruha, nyaklánc, meg ilyesmit nem veszek. Hozzáteszem, nincs szinte olyan hét, hogy ne lepném meg őt szebbnél szebb virágokkal, vagy egyéb kedves apróságokkal, figyelmességekkel. Manapság ezek már tényleg kimentek a divatból és nem számítanak? 34/F

ápr. 29. 14:14
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
#23 én csak csöndben azt jegyezném meg erre a tengerparti nyaralásos szövegedre, hogy amennyiben ez a kérdés valós és nem kamu, ugyan számold már össze mennyi pénzt szórtál el ilyen teljesen felesleges "apróságokra". Talán már egy tengerparti nyaralás is kijönne belőle! Én pl utálnám az ilyen értelmetlen pénzszórást hülyeségekre, állandóan virág meg bonbonok? Minek? Pénzkidobás. Néhány ilyen hülyeség árából megvan egy - ha nem is designer - de egy Parfois táska vagy egy Zara cipő. Vagy egy vacsora egy jobb helyen. Akármi csak nem egy kis gaz amit ki kell dobni, vagy néhány darab csoki túlárazva egy súlyban ugyanakkora tábla milkához képest. És még unalmas is. Örülni se lehet ilyeneknek ha megszokássá válik hogy folyton kapok egy csokor virágot meg egy Ferrero rochert. Mondjuk én ki is nyitnám a számat hogy ezt hagy abba, mással szerezz örömet... :)
ápr. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 Leclerc ***** válasza:
30. Hát az már régen rossz ha számolgatni kell hogy egálban legyél.
ápr. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Én írtam a bögrét,de csak példának. Lehet hogy döglődik a porszívó,és nagyon örülne egy újnak,viszont nem szól,mert te viszed neki heti szinten a virágokat. Inkább legyél figyelmesebb. Próbálj odafigyelni,mire lenne igénye.
ápr. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!