Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mit tudjak csinálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit tudjak csinálni ha "nem passzolunk a barátnőmmel"?

Figyelt kérdés

Sajnos az a probléma, hogy a péniszem nem elég nagy, 15-16 centi, sajnos ő pedig olyan lány, aki úgy éli át intenzíven az orgazmust ha mélyebben hatolok, hatolnak bele. Valahogy a hüvelyben nála lehet az idegek pont a hüvely végénél lehetnek érzékenyebbek, a külső méhszáj körül, ahova a péniszem már nem ér el. Ritkán van mikor különböző pózokkal élerem őt "úgy" de igazából ez egyetlen póz, azon belül pedig nem igazán van más póz amitől sokkal jobban, intenzívebben átélné az orgazmust. Ő ezt még soha nem mondta, hogy probléma lenne, de szoktunk szex után beszélgetni, hogy milyen volt stb, és ő őszintén elmondja, hogy most elélvezett, most nem volt olyan intenzív, most nagyon intenzív volt mert mélyen éreztelek stb.


Ez engem kezd egyre jobban zavarni, mert tudom, hogy számára az a jó, amikor mélyen vagyok benne, de a méretemből adódóan nem érek olyan mélyre nála sajnos.


Sok pózban nem szokott teljesen érezni, pl lovaglóban nem érzi, hogy benne vagyok, kutyapozban meg fáj neki, tehát azt ritkán csináljuk, de még a kutyapoz az amiben mélyebben betudok hatolni nála.


Én úgy érzem, hogy olyan 3-4 centivel kellene hosszabb legyen a farkam, de sajnos erre gyógyszer nincs.


Mégis mit tudjak tenni? Szexuális segédeszközök nem jöhetnek sajnos szoba, mert allergiás az ezekből előállított dolgokra.


máj. 20. 17:36
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Azért is zavar, mert amikor olyan pózban vagyunk ahol mélyen vagyok benne, olyankor teljesen érezni rajta, hogy élvezi, a hangok, a mozdulatai stb, látom és érzem rajta, hogy mennyire élvezi úgy.
máj. 20. 17:39
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell kísérletezni melyek azok, ahol a méhszáj lejjebb helyezkedik el. Ilyen lehet a már említett kutya, ha misszionáriusba fölemeled a lábát, ki lehet próbálni, hogy egy párnát raktok a hasa alá, hason fekszik és hátulról hatolsz be, hasonlóan a kutyához, vagy hasonlóan a dereka alá a nagypárna, hogy feljebb legyen a csípője és úgy, akár a láb pozízciióival játszva, vagy az oldalán fekszik lábát felhúzza magzat póz szerűen és úgy dugod meg. Olvass utána milyen pózok vannak és próbálgassátok.
máj. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt ugye vágod hogy az átlagos pénisz méret olyan 12-14 cm? A női hüvely átlagos hossza is ennyi izgalmi állapotban. Nincsen veletek semmi baj. Ne generáld feleslegesen a problémát a semmiből.

27N

máj. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Laylah ***** válasza:
100%
Ha kutyában fáj neki, akkor bőven elég vagy, nyugi.
máj. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#1 Párnát szoktunk használni, pl misszionárius pózban, amikor a lábait a vállaimra teszi, illetve a misszionárius pózban, amikor rajta fekszem, és az egyik lábát felhúzza, és a kutyapóz. Eddig ez a három póz ami úgymond beválik néha. Sajnos oldalról kb nem tudunk szexelni, ott nem tudok hozzáférni.


Sajnos a férfiaknál van egy olyan biológiai folyamat, hogy ahogy idősödünk némileg a péniszünk mérete is csökken. Pl 10 évvel ezelőtt 18 centi volt, most sajnos már csak 15-16.


Nem tudom, hogy ez milyen lehet a nőknek, szokta mondani, hogy most intenzív volt, most nem annyira stb. Nem tudom, hogy a nőknek ez mennyire fontos, igazából azért is állok érthetetlenül a mostani barátnőm előtt, mert ő az első eddig aki hüvelyileg is el tud élvezni. És ez számottevően más, mint akikkel eddig volt dolgom, akiknek csak csikló orgazmusuk volt.

máj. 20. 18:49
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Mi az hogy csökken a mérete? Én nem úgy tapasztalom 🤣
máj. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A férfiak egy részét érinti.
máj. 20. 19:30
 8/11 anonim ***** válasza:
20%
Ha tág a pin@ körbe kell baxni, én egyébként jobb szeretem a tágabbat mert igazán keményen azt lehet megrakni.
máj. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha kutyában fáj neki, akkor bőven jó ez a méret, bocs.


A barátom 13 körüli, és képes úgy elintézni, hogy uramisten, szóval nyugi, a csajod csak hülye.


Vagy tényleg 18 centisre vágyik - nyugi, nem. Voltam nagy méretű férfival, konkrétan sírtam aktus alatt, annyira kics.szettül fájt.

máj. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Laylah ***** válasza:

"Voltam nagy méretű férfival, konkrétan sírtam aktus alatt, annyira kics.szettül fájt."

Szintén.

máj. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!