Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azok a dolgok, amiket szeretek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a dolgok, amiket szeretek a barátom mindig leszólja. Mégis miért?

Figyelt kérdés

Bármilyen programot kitalálok ő mindig leszólja, hogy az szar. Nemrég volt egy koncert, 1 hónapja, amire szerettem volna elmenni, de azt is leszólta, hogy szar az a zene, és őt nem érdekli. Kitaláltam egyszer, hogy mozizzunk, arra is azt mondta, hogy ő nem érdekli.

Ha megyünk kocsival valahova, nem engedi, hogy azt a zenét hallgassam, amit én szeretek, rögtön elviszi arról.

Ha épp nálam van, mindig érdekli, hogy miért megyek ki a szobából, mit csinálok a mosdóban stb. Sokszor letagadja azokat a dolgokat, amiket korábban mondott.

Bármiről olvasok az interneten, vagy egy könyvet, és ő meglátja, akkor rögtön mondja már, hogy baromságokat nézek, és még a telefont is erővel kiveszi a kezemből, hogy ne nézzem.

Ha valamit akciósan vásárolok, akkor szerinte sóher vagyok, miért nem költök sokat, van sok pénzem. Ha sok pénzért veszek meg valamit, akkor meg szórom a pénzt.

Egyszer azt mondja túl sovány vagyok, és egyek sokat, ha meg sokat eszem, akkor azt mondja még a végén elhízok, és tornáznom is kellene, mert úgy jobban néznék ki. Nem egyszer előfordult már, hogy a kajámat is elvette a kezemből.


ápr. 30. 21:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele
ápr. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
48%
Ő mit mond, miért? Nem beszélgettek?
ápr. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Leírtam, mert szerinte ezek baromságok.
ápr. 30. 21:34
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal dobd ki a szarházit. Lesz aki tisztel és szeret!
ápr. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Tehát nem szeret téged. Sajnálom. A te életed. Ha szarházi mellett akarsz maradni, maradj. De kicsit szerethetnéd magad annyira, hogy jobbat találj.
ápr. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez a fiú nem szeret Téged, csak használ. Ha valakit szeretünk, olyan dolgokat is megteszünk a kedvéért, ami számunkra nem annyira fontos. Gondold végig, ha így viselkedik most, amikor elvileg szerelmes, hogy fog viselkedni Veled pár év múlva?

Birtokló, kontroll mániás, egoista, van amúgy pozitív tulajdonsága is?

Mi az, ami összetart benneteket, ha szinte semmiben nem stimmeltek?

ápr. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
100%
Szerintem pszichésen nem biztos, hogy teljesen egészséges. Óvatosan építsd le.
ápr. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
92%
Már az sem jósolna sok jövőt a kapcsolatoknak, ha gyökeresen más az ízlésetek mindenben, de itt ennél többről van szó. A barátod egy kontrollmániás érzelmi bántalmazó. Ha nem szakítasz vele, le fogja rombolni az önbizalmadat, tönkre tesz, talán fizikailag is bántani fog. Szerencsés vagy, hogy nem vagytok házasok, nincs gyerek.
ápr. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Sokadszor kérdezed, de sosem lépsz. Mi értelme akkor a kérdéseidnek?
ápr. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
100%
Dobd ki. Nem önmagadért szeret sőt nem is szereti azt amilyen vagy. Nem fogad így el. Ennél csak rosszabb lesz. Egyre jobban megpróbál manipulálni áttformálni olyanná ami neki tetszene de az nem te lennél.
ápr. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!