Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azok a dolgok, amiket szeretek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a dolgok, amiket szeretek a barátom mindig leszólja. Mégis miért?

Figyelt kérdés

Bármilyen programot kitalálok ő mindig leszólja, hogy az szar. Nemrég volt egy koncert, 1 hónapja, amire szerettem volna elmenni, de azt is leszólta, hogy szar az a zene, és őt nem érdekli. Kitaláltam egyszer, hogy mozizzunk, arra is azt mondta, hogy ő nem érdekli.

Ha megyünk kocsival valahova, nem engedi, hogy azt a zenét hallgassam, amit én szeretek, rögtön elviszi arról.

Ha épp nálam van, mindig érdekli, hogy miért megyek ki a szobából, mit csinálok a mosdóban stb. Sokszor letagadja azokat a dolgokat, amiket korábban mondott.

Bármiről olvasok az interneten, vagy egy könyvet, és ő meglátja, akkor rögtön mondja már, hogy baromságokat nézek, és még a telefont is erővel kiveszi a kezemből, hogy ne nézzem.

Ha valamit akciósan vásárolok, akkor szerinte sóher vagyok, miért nem költök sokat, van sok pénzem. Ha sok pénzért veszek meg valamit, akkor meg szórom a pénzt.

Egyszer azt mondja túl sovány vagyok, és egyek sokat, ha meg sokat eszem, akkor azt mondja még a végén elhízok, és tornáznom is kellene, mert úgy jobban néznék ki. Nem egyszer előfordult már, hogy a kajámat is elvette a kezemből.


ápr. 30. 21:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Az összes hozzászólással egyetértek

De én kérdezek valamit. Miért vagy vele együtt? Ha azt írnád hogy szereted akkor írd már le légyszi hogy mit szeretsz benne

Bár már látom előre hogy:de amúgy kedves meg mindig mondja hogy mennyire szeret

ápr. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen kapcsolat neked csak a károdra lehet, a leírtak alapján szakítanod kellene vele.
ápr. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Szerintem tudatosan leépít, szadisztikusan. Feltette magában, hogy tönkretesz, gyűlöl téged.

Nem tudom miert de menekülj.

Ezek a negatív reakciói az ajanlataidra, ezzel vegulis a te személyedet utasítja el, lehet azt akarja, hogy semmire es senkinek ne legyél már jó mire szakít veled!

Tapasztalatból beszélek, hasonló volt az exem, ő belement a programokba, de folyton megsertődött jelentéktelen dolgokon es minden rosszat belémlátott, mindent amit ő tett velem és ellenem, rámfogta. Hogy en biztos csalom, hogy csúfolkodom vele, stb. Mindezt ő csinálta, úgyhogy vigyázz ez nem jó ember

ápr. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
66%
Komolyan, kérdező: mi a k. úristennek vagy vele? Miért a "barátod"? Ennyire becsülöd magad, hogy neked csak ez jár? Komolyan nem merült fel benned, hogy ennek a kapcsolatnak nem nevezhető valaminek véget kell vetni? Nem óvatosan, határozottan. És végleg! Olvass már utána a nárcizmusnak! Nem találkoztál még ezzel a szóval? Tankönyvi példája az úriember!
ápr. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Ja azt is mondja, hogy “miert nem költök sokat, van sok penzem” valahol nagyon irigy is, mint aki úgy érzi, hogy neked minden az öledbe pottyant.

Az sincs kizárva, hogy nőgyulölő.

Mindenesetre amiket mond, hízz, fogyj, egyél ne egyél, elveszi a kajád stb, arra utal h azt se tudja h fejezze ki, hogy mennyire GYŰLÖL.

Ha tudná, a párnát húzná ki a fejed alól.

Téged ez a kapcsolat meg fog betegíteni, először mentalisan es utana testileg, rák isten tudja mi

ápr. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
És járkál utánad a mosdóba, miért, hogy feszélyezzen? Szerintem neked tényleg kell legyen egy komplexusod, hogy azt hiszed, te csak ennek a nyomoréknak kellenél
ápr. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is az volt az első kérdés, ami megfogalmazódott bennem az olvasás után, hogy mégis miért vagytok együtt, ha nincs is olyan dolog, amit mindketten kedveltek?

Biztos van, aki szerint az ellentétek vonzák egymást, de azt inkább egy-egy dologra szokták mondani, nem MINDENRE...

Ja, és amúgy is borzasztó ember lehet azok alapján, amit leírtál, nehezen tételezek fel bármilyen szerethető tulajdonságot róla. Egyáltalán hány évesek vagytok, hogy ezeket hagyod? Egyszer venné el tőlem a kajám valaki, vagy kapcsolná el kérdés nélkül a tv-t, zenét, mikor épp nézem/hallgatom vagy ilyesmi, hát tuti, hogy oltári balhét csapnék, miközben elmagyaráznám, hogy kinek mihez van joga egy kacsolatban. Aztán ha másodjára is megcsinálná, el is hajtanám végleg (pedig egyáltalán nem is vagyok egy asszonyállat😀, sőt, egy kapcsolatban talán inkább pont konfliktuskerülő vagyok, de ez még nekem is nonszensz).

ápr. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
83%
#9 igen. Baromi unalmas már ez a "a barátom így és így aláz" trollkodás. Ugyanaz írja ki az összes kitalált sztorit, felismerhető a buta stílusa. A kaját a kezéből elvételt sem először látom.
ápr. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Bár most nem írta bele, hogy csak viccelt a barátja. Mert ugye erről is fel lehet ismerni. Emberek, 3 éve írja ki mindig ugyanazt. Esze ágában sincs szakítani vele. Ő a mentális beteg, de nem enyhén.
ápr. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
76%
Önbizalom hiány, degradál, hogy értékesebbnek tűnjön. Gyenge karakter, inkább kerüld.
máj. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!