Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Közös bankszámláról előre nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közös bankszámláról előre nem megbeszélt, nagyobb összegű utalásról mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Kiderült, hogy a férjem egyik munkatársának beteg a kisgyermeke, ahhoz hogy felnőtt korában egészséges életet élhessen egy nagyon költséges, csak külföldön elérhető kezelésre van szüksége. Ehhez a családnak rengeteg pénzre van szüksége, ezért gyűjtést indítottak a gyermeküknek. A férjem ahogy megtudta, átutalt a közös bankszámlánkról egy igen nagy összeget a gyerek gyógyulása érdekében. Előtte nem egyeztetett velem, csak utólag mondta meg. Természetesen megértem az okot, nem is kérdés, hogy azt mondtam volna neki, hogy segítsünk, viszont az összeget nagyon eltúlzottnak tartom. Pontos összeget nem írnék, legyen elég annyi, hogy picivel kevesebbet utalt át, mint a havi fizetése. 2 hét múlva ki kell fizessük a nyaralásunkat, ami egy nagyobb összeg, plusz műszakiztatni kell a kocsimat, valamint vannak még a szokásos kiadások is, így a hónap végéig éppen ki fogunk jönni, vagy nagyon elenyésző megtakarításunk fog maradni.

máj. 1. 15:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
69%
Ha közös a számla akkor akár az összes pénzt átutalhatta volna. Előbb kell gondolkodnim
máj. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hogy nem fair veled szemben, nagy összegről írsz, a minimun, hogy elötte egyeztet az ember a párjával.
máj. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
73%
Mint ahogy írtad is, hogy nem lett volna kifogásod ellene. Az ellen van kifogásod, hogy nem egyeztettetek róla dacára annak, hogy közös kassza van.
máj. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Meg kellett volna beszélni. Az, hogy minél előbb gyógyuljon meg az nem releváns. Gondolom nem azonnal aznap kellett fizetniük, egy napon már szerintem nem múlott sőt, hazajön munkából, szól, meg van beszélve és még aznap utalva. Szóval...
máj. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom, en orulnek ha a a parom ilyen empatikus lenne..

Szerintem az ilyen jo ferj es szulo alapanyag.


Es gondolom nem esne le a karikagyuru az ujjadrol ha mondjuk iden nem mennetek nyaralni..

máj. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
15, te se menj idén nyaralni, utalj te is nekik, hiszen szükségük van még ilyen empatikus emberekre!
máj. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Hat ha kozeli baratom gyerekenek kellene adakozni, minden gond nelkul elobb adnam neki a penzt mint hogy nyaralni menjek.
máj. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!