Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Toxic kapcsolatom van?

Figyelt kérdés

Előre szólok hosszú lesz a mondadóm,mivel szeretném ha kicsit bele látnátok a storyba,kérlek segítsetek.

Mondjátok el a véleményeteket,akár saját tapasztalaitokat !🙂



Fital voltam, mikor összejöttem a párommal,nem tudtam mi a szerelem, mit csinálnak a párok stb.A párom az elején el várta hogy bizonyítsak neki ,mivel sokat voltam a barátnőmmel.Őszintén szólvan kb félévig nem nagyon mertem beszélni se vele annyira félénk voltam,nem tudtam mit kell csinálni stb,egyébként el voltunk,ő dolgozott én suliba jártam,idők múlva jöttek a kisebb viták főkép az ő részéről a féltékenység,pedig minden fiút tiltottam,nem beszéltem velük,megfeleltem az ő igényeinek,őt zavarta hogy nem dolgozom én nem akartam el menni dolgozni(anyám azt nevelte belém hogy egy nőnek otthol van a helye,nekik nem kell dolgozni) de aztán egy pár év után rá szántam magam el álltam dolgozni,de még nem dolgoztam addig sokat vitatkoztunk,igazándiból merem azt mondani hogy mindenért engem hibáztatott....El kezdett inni azt is az én hibámból,mert nem foglalkozom a testvérével,aztán én meg elkezdtem foglalkozni a testvérével,aztán jött a másik kifogás azért iszik még mindig mert az anyjával se vagyok jóbban,mindig jöttek a kifogások én meg sorba mindet teljesitettem....ha azt akartam hogy szeressen mindig azt mondta nem ér rá,meg ő dolgozik neki nincs ilyen hülyeségre ideje,10 éve együtt vagyunk se gyerekünk,se házunk,se kocsink,sehova nem halladtunk pedig én is azért álltam el dolgozni hogy legyen házunk stb. De mindig minden apróságon veszekszünk,sokszor le dagatozz,kurvának nevez,testileg,lelkileg bánt,mindig neki kell legyen az utolsó szava,mindig ő az ártatlan.. én végig szenvedtem,de szeretem,viszont az lenne a kérdésem ,ha esetleg meg tudna változni vagy hogy van lehetőség szerintettek változásra orvosok álltal?Pszichologus vagy pszichiáter?Tudd ebben segíteni?


Mert teljesen depressziósnak érzem magam,állandóan sírnák,magányra vágyok,szeretett hiányom van,törödésre vágyok s ezt mind mind bele rágom a párom szájába mert nem veszi észre🥲 de akkor sem tesz nagyon ellene semmit....lehet túlságosan sokat kérek?Olyab jó nézni mások milyen boldogak szeretik egymást én nekem meg nem adatott meg a fiatal szerelem...és nagyon vágyok rá🥲🥲engem is szeressen valaki boldog legyek🥹


máj. 9. 14:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Másik pasi kéne nem pszichologus.

Egy hülye mellett aki nem is szeret, horgonyoztál le. Ennyi csak.

Ilyenekre kár éveket kidobni az ablakon.

máj. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

"sokszor le dagatozz,kurvának nevez,testileg,lelkileg bánt"


És még ottvan a rengeteg dolog amiket ezeken kívűl leírtál, azt megjegyezném önmagában ezekből 1 is bőven elég!

Számodra a kérdésed egyáltalán kérdés ennyi rengeteg sz*r után? Nemhogy toxic a párod, reggelig írhatnám rá a jelzőket!

Az, hogy megtudna-e változni erősen kétlem, ha valaki egy bunkó agresszív gyökér, azon nem fog az orvos segíteni, max ha bemegy a diliházba!

Bár édesanyád hozzáállása sem egy követendő példa, amire nevelni próbált, hogy tartasd el magad mással és véletlenül se legyél önálló keresettel rendelkező! Én azt megértem, hogy a régi időkben ez volt a megszokott sok háznál, de ott a nőknek ha meglettek csalva, vagy rosszabb esetben verve egy szavuk sem volt, mivel nem is volt hová menniük!

Egy erős társfüggőséget is érzek a szavaidban, ezekszerint még nem fáj elégge, hogy elhagyd! Mindenáron vágysz rá, hogy boldog legyél, de ezt ne úgy várd el legelső módon, hogy téged szeressenek! Magadat szeresd legelőször, mindezt úgy, hogy tiszteled magad annyira, hogy nem tűröd el azt hogy így bánjanak veled!

máj. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Neked sem artana ezek alapján egy pszichológus, hogy segítsen kimászni ebből. Nem szereted ezt az embert, hanem betegesen ragaszkodsz hozza. A kérdésre válaszolva ez egy elég erősen toxikus kapcsolat. Nem, nem fog megváltozni. Tudja magáról nagyon jól, hogy hogyan viselkedik és hogyan bánik veled, egyszerűen NEM ÉRDEKLI, hogy mit okoz neked ezzel. Nem fog megváltozni, mert egyrészt az sok energia lenne másrészt pedig teljesen jó neki így, hiszen így is elviseled, mellette maradsz és “szereted”(?!).
máj. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igazából nem tudom már lassan én sem, hogy mi van velem,mit érzek,sajnos nem vagyok már önmgammal sem tisztába,annyi gond teher van rajtam,tudom másokon is ,de a kapcsolat annyira bonyolult hogy,meg is fenyegetett sokszor hogy megöl engem ha ott hagyom,meg azt is akivel összejövők,meg 10 év alatt nagyon sokszor be mesélte nekem azt hogy a külsőm miatt nem kellenék senkinek,csak arra hogy meg b...szanak...🙁
máj. 9. 15:37
 5/10 A kérdező kommentje:
Szerintetek van olyan hogy valaki annyira tönkre megy lelkileg hogy,olyant tesz amit nem kellene?
máj. 9. 15:39
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Van.

Miért, mit készülsz tenni?

Ne tegyél olyat, amit nem kellene.

Hagyd ott és menj pszichológushoz, hogy fel tudd dolgozni és továbbléphess.

máj. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"a kapcsolat annyira bonyolult hogy,meg is fenyegetett sokszor hogy megöl engem ha ott hagyom,meg azt is akivel összejövők"

Ezt a kapcsolatot te szimplán csak bonyololultnak neveznéd? Ez az ember egy agresszív nárcisztikus f*szkalap! Egy ilyenen nem fog segíteni a pszichológus, ő a problémák megoldásában és feldolgozásában tud segíteni, de egy gyökér jellemének a megváltoztatásában nem! Mellesleg már ott tart a dolog, hogy fenyeget téged! Ha szakítassz vele és továbbra is fenyeget, feljelentheted és kérhetsz távolságtartást is tőle, de nem szabad megijedned és egy ilyen ember mellett maradnod, mert teljesen tönkretett téged, ez már nem lesz jobb!


"sokszor be mesélte nekem azt hogy a külsőm miatt nem kellenék senkinek,csak arra hogy meg b...szanak"

Tipikusan leépítette az önbecsülésedet is, és elhitette veled, hogy rajta kívűl senkinek se kellenél!


Úgy jön le az írásod alapján, hogy félsz tőle elhagyni, és van benned remény is hogy megváltozhat.

Ha abban reménykedsz, hogy megváltozik, egy ilyen jellem nem fog!

Ha félsz tőle, hogy elhagyod azokat tudod meglépni amiket fentebb leírtam!

máj. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Jól választottál, akárcsak a feminista nők. Azt tudtad hogy minden szélsőség a hiányból táplálkozik. A feminista irigy a boldog nőkre.
máj. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek szépen menekülj amíg még lehet, nem veszed észre, hogy megpróbál behálózni, beleterelni a csapdájába? Elhiteti veled, hogy csúnya vagy, senkinek sem kellenél, teljesen leépíti az önbizalmad, hogy ne merd elhagyni, mert hát a langyos fos is jobb, mint az egyedüllét, de ez nem így van. Hidd el sokkal jobbat érdemelsz ennél és egész biztosan találni is fogsz jobbat, ha ki tudsz szakadni ebből a mérgező közegből. Lek.váz, dagadtnak hív, azt mondja, csak arra vagy jó, hogy megb.sszanak? Szerinted így beszél egy ember azzal, akit szeret? Értelmes ember nemhogy néha, SOHA nem mondana ilyeneket a szerelmének, nem keltene benne bűntudatot, nem alázná, nem ríkatná meg. Aki igazán szeret, ott nem kell győzködnöd magad arról, hogy tényleg fontos vagy neki. Menekülj kérdező, mert később, amikkora már leépítette a körülötted lévő szociális védőhálót és a mentális egészséged, csak még nehezebb lesz elmenekülni.
máj. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én sajnos már nagyon le vagyok építve...se öbizalmam,sőt miatta úgy érzem mindegyik férfi ilyen,és se nem szépnek se nem csinosnak nem tartom magam...őszintén olyan rossz hogy 10 évet el pazaroltam az életemből😔pedig lett volna olyan aki értékelt volna engem,de miatta nem léptem...minden esetre okkal kérdeztem ezt a lelki dolgot mert sajnos már történt az ami nem kellett volna...de ez lényegtelen...annyit tudok hogy annyira depressziós vagyok szomorú vagyok,hiába van aki felvídit ...mindig depressziós vagyok,magányra vágyom,idegesítenek az emberek...jelenleg a helyzetem miatt nem mehetek orvoshoz😔pedig jó lenne mert már annyi minden kavarog a fejemben hogy,úgy érzem lassan a nevemre se emlékszem mintha vissza felé fejlődnék,el felejtek dolgokat,egy üzenetett ha kell óráig értelmezem,mintha nem érteném...
máj. 13. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!