Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy érezned magad,ha a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érezned magad,ha a párod egy hétig semmilyen uzenetedre nem reagálna,mert megsértődött rád vagy sok voltál neki?Hiába keresned,nem szól hozzád,uzenetidet nem olvassa.

Figyelt kérdés
máj. 11. 10:50
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Akkor már nem a párom.

Kikérném magamnak! Mit képzel?!


Soha többet nem keresném. Ha később meggondolná magát és jelentkezne, nem fogadnám, nem válaszolnék.

máj. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de felnőtt ember nem így kezeli a konfliktusait, és minthogy én felnőtt emberrel kívánok felnőtt kapcsolatban lenni, így számomra ez egyértelműen a kapcsolat végét jelentené. Eleve ennyire sértődékeny emberrel nem tudok mit kezdeni, nem fogom életem végéig azt lesni, hogy egy félszavammal mikor bántom meg annyira, hogy már megint lelép egy hétre, másrészt meg ha "sok" voltam neki, akkor valószínűleg amúgy sem való mellém, mert párkapcsolatban nekem nem az a lényeg, hogy megjátsszam magam és visszafogjam ami természetesen, belülről jön, hanem éppen ellenkezőleg, a másik mellett szeretnék önmagam lenni, azt szeretném, hogy úgy szeressen, amilyen vagyok. Ha ebbe nem tartozik bele az intenzitásom, akkor nem vagyunk egymás mellé valók. (Ezt csak azért tudom ilyen határozottan leírni, mert több kapcsolatomban is volt probléma, hogy én többet kívántam a másikból, mint amennyit ők adni akartak/tudtak, és megkaptam többször is ezt a "sok vagy nekem" dumát. Eleinte fájt, nyilván, aztán rájöttem, hogy nem velem van a baj- meg nyilván nem is velük, mielőtt még-, hanem simán csak nem illünk össze.)

De az számomra semmilyen szituációban nem fér bele, hogy a párom, aki állítólag szeret és tisztel és törődik velem, egy hétre lelép anélkül, hogy bármilyen módon kapcsolódna hozzám.

máj. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Uh, tinikoromban velem megtörtént. Sokszor tojt a fejemre a srác és amikor ezen kiakadtam, akkor ignorált. Persze én éreztem magam borzasztó rosszul és tepertem.

Szóval ez ilyen ördögi kör, ha sz*rik rád akkor ez téged felidegesít, ami miatt ő is ideges lesz és sz*rni fog rád. Mindenképp te jársz rosszul.

máj. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

Egy-ketszer volt ilyen es nagyon rossz volt , de utana megbeszeltuk a dolgokat es minden rendbe lett.

Ha teheted akkor erdemes varakozas helyett elobb megbeszelni, ha masnem szemelyesen. Lehet hogy komolyabb oka van es tenyleg egy kapcsolat vege lesz, de nem kell egybol a legrosszabbra gondolni

máj. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt még soha ilyen párom. Aki csalt is meg kifele kacsintgatott még az se..
máj. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Nem lenne többet a párom... Te mit éreznél, ha 1 hét múlva kiderülne, hogy mással ismerkedik, aki emberileg bánik vele?
máj. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem keresném, nekem ilyen szar ember nem kell az életembe. Ha előkerül, akkor beszélünk utoljára.
máj. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 bolognai a kedvencem ***** válasza:
100%

Nem lenne tovább a párom.


Szerintem egy ilyennel kb oda az egész bizalom is..

máj. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor őt nem tekinteném továbbá a páromnak.
máj. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vártam egy hetet. 3 nap után dobtam neki egy üzenetet, hogy részemről vège, óvodás szinten viselkedő pasira nincs szükségem, szórakozzon azzal aki hagyja.
máj. 12. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!