Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek érthető, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érthető, hogy munka + egyetemi vizsgaidőszak miatt több hétig nincs kedve a páromnak a szexhez?

Figyelt kérdés
dec. 18. 08:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%
Ezek közül önmagában egy is elég..
dec. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%
Igen.
dec. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
97%
Az.
dec. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
87%

Exemnek 20 évesen amúgy sem volt kedve a szexhez, pedig ő a férfi, nekem kellett erőltetnem, hogy legalább csak heti egyszer legyen valami. Aztán jött a vizsgaidőszak. Másfél hónap úgy telt el, hogy tali sem volt nagyon. Ha én odamentem a közelében lévő plázához, akkor lehettem vele kb heti 3x egy órát, de akkor is csak ő pofázott arról, hogy mit tanult, aztán ment is vissza. Meglett az utolsó vizsgája is, na mondom de jó, lesz szex. Talizunk és akkor mondja, hogy majd legközelebb legyen ő most nem akar...


Na a lényeg, hogyha alapból szeret szexelni és érzed hogy tényleg kíván téged, akkor valós oka van skippelni a szexet, hagyd, hogy véget érjen a vizsgaidőszak és majd szexeltek akkor. Ha meg amúgy is mindig kerüli, akkor van gáz, és ennek nem a tanulás meg a munka az oka.

dec. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
98%
A stressz erőteljesen befolyásolja a libidót. Van akinek lenullázza, van akinek felturbózza.
dec. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
11%
Marha jó, hogy manapság ennyire nem vagytok képesek szex nélkül élni, mint ha az lenne az élet alapjai
dec. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) a több hét miatt (most már lassan 4ről van szó) zavart a dolog, de ezek szerint ez általános. Én abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy sosem dolgoztam és jártam egyetemre egyszerre, így nem érthetem. Akkor békén hagyom, majd rendbe jön, ha vége :)
dec. 18. 09:19
 8/19 anonim ***** válasza:
20%

Én olyan típus vagyok, hogy a libidómra nincs hatással stress meg fáradtság. Sőt, az intimitás és szex engem feltölt.


Sok válaszadó szerint a fent leírt dolog normális.


Igazuk van, de azoknak is, akik szerint nem normális. Az emberek magukból indulnak ki, és a libidó, a másik iránt érzett testi vágy más minden embernél.


Neked hiányzik a szex, tehát szerinted ez nem normális. Nincs veled baj. Ha a partnered merőben mást érez, attól vele sincs baj, viszont a kettőtök kapcsolatával van. Nem illetek össze.


Házastársaknál, egy vagy két gyerekkel az ember kénytelen a preferáltnál többet tolerálni. Esetedben, mivel még fiatalok vagytok, nincs értelme szenvedni.

Ha nem illetek össze szexuálisan, akkor el kell engedni a másikat.


Ezt egyébként tanmeseként ajánlanám a sok komplexusosnak, akik a kielégítő szex egyetlen mérőszámát centiméterben képzelik, miközben maga a vágy illetve annak hiánya a sorsdöntő.

dec. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
82%
Vizsgaidőszakban volt, hogy nekem sem volt kedvem, volt, hogy eszembe sem jutott, de jópár olyan emlékképem van, mikor görnyedtem a laptop felett, barátnőm pedig előttem a kanapén elkezdte nélkülem… hát mit ne mondjak, nem volt olyan, hogy ne csuktam volna le a laptopot mert megjött a kedvem.
dec. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen érthető. Az egyetem alatt jöttünk össze, sokszor hetekig nem volt szex. Páromnak teljesen lenullázta a libidóját, egyszerűen nem is gondolt rá, nem állt fel neki. Az egyik legnehezebb szakon volt, láttam mennyit tanul. Nagyon szar időszak volt, magamra is vettem eleinte, de megtanultam kezelni. Túl vagyunk rajta.
dec. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!