Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kell kommunikálni így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell kommunikálni így?

Figyelt kérdés

A pszichológus azt mondta képzeljem magam a párom helyébe, hogy mit érezhet egy egy szituációban. Én próbáltam de a saját érzéseim jönnek elő a szituáció kapcsán.


Máshol azt olvastam hogy én üzenetekkel kommunikáljak felè az a jó..de mégis hogy?


máj. 14. 22:43
 1/2 anonim ***** válasza:
55%

Nem ismered eléggé a párod, ha nem tudod elképzelni, mit érezhet vagy eleve nincs sok empátiád. Talán lehet gyakorolni, ha próbálsz rá jobban odafigyelni, nem tudom, nekem megy ez magától, de eleve jó emberismerő vagyok.

Az üzenetes részt nem értem. Próbálj figyelni rá is meg magadra is, legyél egyértelmű, ha valamit akarsz vagy valami bánt, de neki is annak kell lennie, egy ember nem fog csodát tenni egy kétemberes kapcsolatban.

máj. 15. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
47%
Ez szerintem egy nagyon nehéz folyamat, az "én-üzenet", mert valóban mindig a saját világom szerint cselekszik/gondolkodik az ember, mégha 100-al is ismeri a másikat.
máj. 15. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!