Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet még jövője ennek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még jövője ennek a kapcsolatnak? 19/L

Figyelt kérdés
Barátom 26/F és katona, volt kiküldetésen és arra ez időre szüneteltettük a kapcsolatunkat. Kiderült, hogy egész idő alatt, amíg kint volt, prostikhoz járt. És most azt várja el tőlem, hogy pl szex közben öltözzek be ennek meg annak, amikor mondom, hogy nekem ez nagyon nem jön be, még én vagyok a bűnbak. A barátaival kezdett még sok időt tölteni, mert hogy régen nem látta már őket, nem érti, miért vergődök emiatt.
máj. 15. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mióta a gyakorit olvasom rájöttem, hogy nem is vagyok olyan rohadék, szemét ember mint gondoltam. 🤔

Vannak nálam sokkal rosszabbak is.

máj. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Jövője lehet, ha továbbra is sz---rá alázod magad az önbecsülés minden jele nélkül.

Ez kell neked???

máj. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs már régóta jövőtök együtt, engedd el a kezeit.
máj. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

Ne kezdj katonákkal. Volt egy ismerosom akit ugyan igy vegigcsalt es az ongyilkossagba kergette konkretan ( szerencsere sikertelenul ).


Egyebkent minden rosszindulat nelkul kerdezem, hogy szerinted ebbol megis hogyan lehet kapcsolat egyaltalan ?

Nem vagytok egyutt es szet csal teged, ennek ellenere nem ugy tunik mint aki megbanta volna ( de a szememben ez sem javitana a helyzeten ) ...


Szerintem ilyen embernek nem valo kapcsolat es te pedig jobbat erdemelsz, meg ugy is hogy nem ismerlek. En nem beszelnek vele tobbet.


Nehez lehetett neki is, valahol megertem. De ettol meg nem tudnam folytatni. Már a bizalom se lenne meg a folytatashoz

máj. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 bolognai a kedvencem ***** válasza:
67%
Nem, szerintem ez már így nem fentartható.
máj. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
1es válsz mindent visz :)
máj. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%
Ja persze, te öltözzél be ennek neki k*rvának meg mi egymásnak, kívánságok és elvárások azok vannak, és ő mégis mit ad cserébe? Gondolom nyalni nem tud, hozzáérni egy nőhöz nem tud, meg fingja sincs az ilyeneknek a női orgazmusról, csak ő elélvezzen 5 perc alatt azt jóvan!
máj. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés volt már, érdekes, hogy nem öregszel xd
máj. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kerje meg a prostijait, dupla arert beoltoznek barminek. Nem tudom, hogy van gusztusod hozzaerni ezek utan.
máj. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!