Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan váljak meg anyuci fiától, ha szeretem?

Figyelt kérdés

Lehet bombázni, jöhet hideg-meleg, erre is van szükségem, hátha már kiábrándulok.

Van egy lassan 2 éves kapcsolatom. Munkán ismerkedtünk meg 5 éve. Annyira jól érezzük magunkat egymással, az a bizonyos “minket egymásnak teremtettek” érzés. Én 26 éves vagyok, ő 36. Én egyedül élek albiban, ő pedig az anyjával, annak a két fiú testvérével, mama-tatával. Amire én nem forditottam különös hangsúlyt mivel mindketten külföldön vagyunk es tudom hogy spórolás szempontjából ez jó megoldás. A gond ott kezdődött, hogy nem akart nálam aludni. 2 megállóra lakik tőlem. A családja folyamatosan hivogatta és problémáztak, ordibáltak vele mint egy kis gyerekkel amiért “már megint nincs otthon” telefonon is és otthon személyesen is. Felhozta otthon pár hónap után hogy nalam marad ejszakára, az volt a válasz hogy “akkor haza se gyere”. (????) a fontos eseményekre mindig egyedül megyek. Pl Szilveszterkor pontban éjfélkor velük kell hogy koccitnson. Még fiatalabb volt később elment bulizni utána, de akkor nagy viták vártak rá másnap reggel. Persze ezeket aznap tudtam meg, azzal telt a szilveszterem hogy átsírom magamat az új esztendőbe. Úgy látszik beleunt a folytonos harcba és már ereje sem volt szembe szállni velük. Ez csak egy eset a sok közül. Szó szerint minden kimenője után leszidják. Csak akkor nem értem miért akart barátnőt. Sose mutatott be a családjának, amit meg is értek. Ez egy diszfunkcionális család, akik szimbiózusban élnek. Nem létezhet egyik a másik nélkül, mindegyiknek megvan a saját feladata. Az anyja két férfitestvére is egy-egy gyereket tudott csinálni de felnevelni már nem volt rá képes és visszaköltözött anyucihoz (mamához). Naiv voltam, hogy elhittem hogy amilyen nagy “összetartás” van a családjában, olyan lesz majd a mi közösünkbe is. Egy év után eljutottunk arra a szintre, hogy heti 1x nálam alszik. Valahogy beleszoktam abba, hogy általában találkozunk napi 2-3 órát délutánonként, mivel becsülöm azt az időt amit vele tölthetek, de úgy hiányzik hogy elmenjünk egy hétvégére valahova csak mi ketten. Együtt ébredni napokig. Ne számoljuk már az időt, mivel álandóan számolni kell, nehogy anyuci sokallja a nálamlétét. Azért tartok ki mellette mivel borzasztó jó szivű ember, tiszta lelkű, soha sem hazudna, segitőkész. De mindez nem elég, mivel nem képes egy egészséges párkapcsolatra. Megszállotja lettem ennek a kapcsolatnak, a harcnak, úgy érzem függője vagyok ennek az embernek. El akarom engedni, de fáj hogy nem voltam annyira jó neki hogy miattam odacsapjon az asztalra a családjának. Hogyan tud ez a “börtön” neki megfelelni, mikor mindenünk meglehetne? Hogy bocsájtsam meg magamnak hogy megengedtem megalázni magamat ennyi ideig?



máj. 21. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

"De mindez nem elég, mivel nem képes egy egészséges párkapcsolatra."


Sztem ezt össze is foglaltad. Innen már csak elhatározás kérdése. Vagyis te csapsz az asztalra, hogy Neked, ez, így, nem.

máj. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Én eleve nem értem, mit szeretsz benne? Ennél szánalmasabb férfit elképzelni nem tudok. 36 éves férfiak családos emberek házzal, gyerekekkel, ez meg egy év alatt kikönyörögte a mamitól, hogy heti egyszer nálad aludhasson? :D :D

Amúgy meg hiába szidod az anyját, a pasid ugyanolyan életképtelen: "de felnevelni már nem volt rá képes és visszaköltözött anyucihoz (mamához)" - a pasid meg el sem költözött.


Mit csinálsz, ha véletlen becsúszik a gyerek? Odaadod a maminak, vagy a mami elkísér a klinikára elvetetni, mert az ő kisfia még nem felnőtt, hogy saját maga dönthessen ilyenekben, gondolom? Szégyen ez az egész helyzet!


Az a legborzasztóbb az egészben, hogy van olyan lúzer, aki ilyennek szóba áll. Bocsi, de nincs rá jobb szó. Nem akarlak bántani,de belegondoltál már, hogy már rég lehetne egy egészséges, boldog kapcsolatod?

máj. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Noren1989 ***** válasza:
100%
Qrvahosszú leíràs arra, h mit ne csinàlj.
máj. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez nem jószívű, rendes stb ahogy írod hanem egy nyámnyila, életképtelen f@sz. Mit lehet ilyenen szeretni? Van puncid nem? Minek még egy? Mert ő töketlen az biztos. Hol látod te ebben a férfit? Vagy te is valamilyen szinten sérült vagy, hogy neked ez bejön, odavagy egy kiherélt, töketlen, 36 éves gyerekért pedig mással lehetne sajátod, akit megszülsz és készen kapsz, hogy ápolgasd anyucival felváltva és persze az ő általa megszabott szabályok szerint.
máj. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bocs elírtam

"pedig mással lehetne sajátod, akit megszülsz és NEM készen KAPSZ..."

máj. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
máj. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez, hogy jószívű meg tiszta lelkű es nem hazudna, nem igaz, sajnálom. Ő megtanulta, hogyan kell mindenkinek azt mutatni, amit látni akar, hogyan viselkedjen úgy mindenkivel, hogy ne kapjon ki érte. Ő egy kisfiú, aki megfelelni próbál mindenkinek, tehát szerepeket jatszik. Nem fogod megismerni a valódi személyiségét, mert nincs neki. Őt arra nevelték, hogy anyuci fiacskája legyen, es ennyi - veled is csak ugyanezt játssza, csak ti szexeltek is. Egy illúzióba vagy szerelmes, egy olyan emberbe, aki nem létezik. A saját erdekedben le kell lépned ebből a helyzetből. De ezt te is tudod.
máj. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!