Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Állandóan féltékenykedik....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állandóan féltékenykedik. Pedig nincs rá oka. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kezd nagyon unalmassá válni hogy folyton kérdezgeti hogy megcsaltál? Rosszul esik hogy ennyire nem bízik bennem. Nektek volt már ilyen?



Niki


2010. okt. 29. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:

AKKOR nem maratt más választáS


szexuáld meg..

2010. okt. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bolond :D
2010. okt. 29. 18:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is meg szoktam kapni, de általában azért mert a barátom el kezdni mondani, hogy a volt nője milyen jó, mennyivel jobban néz ki nálam. Nem zavarja, hogy megcsalta őt, meg mindent amit el tudtok képzelni megtette vele, én ilyet sose tettem volna. De én vagyok a rossz, mert nők fenekét nézegeti, és nem tetszik ;) És ezután ne legyek féltékeny?...
2010. okt. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A volt barátom is folyamatosan féltékenykedett, minden ok nélkül. Amikor szóba hoztam, és megkértem, ne tegye, egyből letagadta, hogy ő nem is féltékenykedett, és megsértődött. Részben emiatt is szakítottunk.


Próbáld vele meg beszélni, hátha megérti, és visszafogja magát. :)

2010. okt. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ja én pasim is szokott kérdezni ilyeneket ,h megcsaltál?? kezd idegesítő lenni.
2010. okt. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Pff... ott aztán lehet bizalom.

Az én párom sosem kérdezne ilyet, mert tudja hogy nem tenném meg, hüségesnek ismert meg és tudja hogy szeretem.

2010. okt. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!