Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ugye érezni fogom hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye érezni fogom hogy ha szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés

Nem kell most le oltani csak kissé tanácstalan vagyok.=)

Eddig 2 barátom volt,2 hétig jártam velük.Nem tudtam mit is akarok,azt hittem szeretem őket de mikor megkaptam őket rájöttem hogy tévedtem.Most van barátom,egyik évfolyamtársam.Augusztus végén ismertem meg gólyatáborban.Azóta sokszor beszéltünk de annyira nem ismerjük egymást.Régóta tetszünk egymásnak és szerda óta járunk.Nem mondanám még hogy szerelmes vagyok belé,de tudom hogy vonz magához,vele akarok lenni nem úgy mint előző két barátommal.Szeretek vele lenni,jó érzés tölt el mikor megölel,megcsókol,mégsem merem azt mondani hogy szerelmes vagyok belé.De tetszik ezt tudom.Tudom hogy még csak pár napja járunk,de nem akarom se őt,se magamat becsapni.Elég kacifántos volt a kapcsolatunk és mindketten érezzük hogy nekünk együtt kell lenni.


2010. okt. 31. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne éreznéd :)

A szerelem első látásra nem mindenkinél működik. Sok embernek idő kell ahhoz, hogy szerelmes lehessen a másikba. Elképzelhető, hogy te is ebbe a típusba tartozol. Arra figyelj, hogy nagyobb részben legyenek kellemes érzéseid vele. Ha ez így lesz, akkor egy idő után kialakul. Ha hónapok múltán se érzel szerelmet, akkor tovább kell lépni.

Hány éves vagy amúgy?

2010. okt. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez esetben irigylem a srácot:) ha ennyire jó vele, ne agyalj azon hogy mikor leszel szerelmes, de ahogy olvasom jó úton haladsz/haladtok felé :) no para:) 20f
2010. okt. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Persze,érezni fogod!! :)

De ha így haladtok az jó. (:

Az mindegy hogy mióta jártok,ha érzel iránta valamit,ami egyre erősebb,az király. ;)

2010. okt. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Naná, hogy érezni fogod! Ahhoz nincsen a világon hasonló érzés. Jobb se.

Viszont szerelem nélkül csókolózni? Majd próbáld ki miután beleszerettél, és érezd a különbséget :)

2010. okt. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

oké köszi=)

amúgy 15 vagyok

2010. nov. 1. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!