Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem nem szeretne velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem nem szeretne velem lenni és elhanyagol. Szerintetek miért csinálja?

Figyelt kérdés
Több mint fél éve vagyunk együtt és Úgy vettem észre hogy a barátaival szívesebben van mint velem ez 2-3 hónapja megy így és egy héten csak egyszer találkozunk pedig nem lakunk messze egymástól ha elhívom valahova mindig inkább a haverokkal menne pedig minden nap ír sms-t és mindig mondja hogy nagyon szeret és hogy hiányzom neki 19L
2010. nov. 5. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért csinálja, de ha elhanyagol akkor hiába mondja,hogy szeret.

A szeretetet nem szavakkal hanem tettekkel kell kimutatni,szerintem.

Ha nem vagy boldog ,hagyd ott , még nem egy év múlva derül ki,hogy nem szeretett.

2010. nov. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mondani bármit lehet, azt éreztetni is kell:) Véleményem szerint a barátod már nem szeret úgy téged mint régen és ezért keresi inkább a haverok társaságát (ők már érdekesebbek neki).

De persze én nem ismerlek titeket személyesen, bármi más is lehet, ez csak az én meglátásom!


20/L

2010. nov. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia

Hasonló cipőben járok én is...:S

Fél éve vagyok együtt a barátommal,és körülbelül 2 hónapja,de talán még nincs annyi,kicsit elhanyagol,mondjuk mi előtte szinte mindennap találkoztunk.Mostanában van ,hogy egy-két nap kimarad,de sok ismerősöm azt mondja ,hogy jobb is így,mert az nem jó ha mindennap együtt vagyunk,de sokszor érzem én is úgy,hogy a barátaival jobban szeret lenni,és,hogy lehet,hogy engem már unalmasnak tart,de amikor együtt vagyunk,és beszélgetünk erről,valahogy mindig megnyugtat,és azt mondja,hogy néha kell egy kis "legyény élet" és ezt én lassan-lassan kezdem elfogadni,azt is mondja ,hogy ez a kapcsolat már szilárd talpakon áll,már nem kell érte úgy harcolni mint az elejen...

Nem tudom ...Talán próbálj vele elbeszélgetni erről,és mond meg neki ,hogy nagyon fáj amit csinál,és inkább közölje most ha nincs minden rendben,és ha számít neki még ez a kapcsolat,változtasson!

Üdv

2010. nov. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsóval,beszélj vele és mondd el neki h téged ez zavar.Nézd meg erre hogy reagál és ennek függvényében meglátod h mi a helyzet.Jobbat jelenleg nem tehetsz.
2010. nov. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat :)
2010. nov. 6. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!