Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom az utóbbi időben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom az utóbbi időben egyre jobban elhanyagol és ezt ma említettem neki. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mikor mondtam neki, hogy ez nem működik így, teljesen fél vállról vett, aztán mikor komolyabbra váltottam még ő sértődött meg, nagyon mérges vagyok, utálom, hogy még neki áll feljebb és képes rám terelni az egészet..mit tegyek, hogy észhez térjen?

2011. nov. 5. 16:12
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Hagyd ott. Az ált. működni szokott...
2011. nov. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%
Elkövetted a 1es számú női hibát megakarod változtatni a párod nem fog menni, most megszokod vagy megszöksz, lehet nem tetszik de ez van
2011. nov. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
18%
Keltsd fel az érdeklődését és nézz meg vele egy focimeccset.
2011. nov. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan, miért írnak azok, akik baromira nem jártasak egy párkapcsolatban sem? Mert az előző 3 hozzászólás ne is haragudjatok, de látszik hogynincs bennetek semmi tapasztalat....


1. nem az a megoldás hogy minden kis probléma miatt otthagyod. Ha inkább a haverjaival megy el bulizni, leráz téged, kihagy mindenből, na akkor már otthagyhatod, mert akkor tényleg sz.rik a fejedre.


2. Ne hisztizz, hanem ülj le vele és beszéld meg hogy ez nem így volt a kapcsolatotok elején, és nem érted mi nála ez a változás, és mond el a te érveidet, hogy te mit szeretnél. Kössetek kompromisszumot. Ha szeret, akkor változtat.


3. A "megakarod változtatni... vagy megszoksz vagy megszöksz" beszólás meg úgy hülyeség ahogy van. Egy párkapcsolatban alap hogy valamennyire változunk, idomulunk a másikhoz. Miért kéne eltűrni mindent, mint a jókislány? (Persze ez fordítva is így van).

Nem, ezt nem kell megszokni. Meg kell érteni hogy mi az oka, és ha nincs elfogadható indoka, akkor változtassatok. Ha melegen szeretnétek tartani a kapcsolatotokat, akkor tegyél érte te is és ő is fog ha meg akarja menteni.


4.Azért gondold végig, lehet te vagy a hibás és neked is kell változtatnod. Lehet túlságosan elkényeztetted, sok vagy neki mostanában, sokat hisztizel. Akármi lehet. Gondolkodj el te is és ne csak követelj a párodtól hanem közösen oldjátok meg!


Ha nem akarja megoldani, akkor meg valóban nem fontos neki ez az egész.

2011. nov. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

16:25:


Hmmmmm, most először olvasok itt olyan hozzászólást, amiben végre valaki kifejtette miről is van szó egy kapcsolatban. Grat!


Kicsit unalmas már, hogy mindenki úgy akar változtatni a dolgokon, hogy partnert cserél az első-második bibi után. :)


21F

2011. nov. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
16:56 egyetértek, és köszönöm :)
2011. nov. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, főleg a 4. nagyon hasznos volt! :)


Elhagyni nem szeretném, mert nagyon szeretem, megváltoztatni sem akarom, és úgy gondolom ez nem is lenne az, mivel nem volt ő ilyen, csak az utóbbi 2 hétben..

2011. nov. 5. 21:37
 8/8 anonim ***** válasza:

Úgy érzem az én párom is hanyagol mostanában. Mintha az összebújások, bókok, simogatások, ölelések és puszik 90%-át én kezdeményezném, és még rám is szól, hogy ne lógjak rajta mindig.


Egyetértek a 4. válaszolóval teljes mértékben, még azt hozzátenném, hogy nem kell ilyen végletesen elétárni a dolgot, hogy "ez így nem működik", ha finoman fogalmazol, sokkal nagyobb változást lehet elérni, és nem fogja kényszernek érezni a dolgokat, mintha papucs lenne és úgy változik, ahogy mondod. Hajrá:)

2011. nov. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!