Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiaknak befolyásolható,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak befolyásolható, "butább" nőre van szükségük? Őszintén!

Figyelt kérdés

Az nem jó, ha túl okos és iskolázottabb, mint a barát/férj, mert akkor jönnek elő a kisebbségi komplexusok. Inkább választotok olyan lányt, aki naívabb és kevésbé agyafurt, hisz azokkal könnyebb dolgotok van, irányíthatóbb, könnyebben kezelhetőbb?

Baj egyáltalán, ha egy két fokkal "jobb" a nő a férfinál?

A jobbat itt nyílván nem szó szerint értem, hisz nincs jó vagy rossz, csak pl. az asszony befolyásosabb, iskolázottabb, mint a pasi...


2010. nov. 10. 16:32
 1/8 A kérdező kommentje:
*kezelhető, bocs a hibákért...
2010. nov. 10. 16:39
 2/8 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna ha olyan barátnőm lenne aki tanultabb vagy okosabb lenne nálam.

Tudok olyat akinek tanárnő a felesége, a férfi meg egyszerű szakmunkás.

Olyat is tudok akinek egy szakmákja van, a feleségének meg már 2 diplomája. Kapásból 2-t is tudnék mondani.

2010. nov. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha így írsz akkor nem kell attól tartanod, hogy okosabb leszel a pasidnál:D
2010. nov. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy zavarja őket, igaz én még csak 17 vagyok, de már 2 nyelvvizsgával rendelkezem, most teszem a harmadikat, előrehozott érettségi stb stb.. kitűnő tanuló, nagy tervek. míg a barátom csak egy egyszerű szakiskolás srác :) aki elvégzi a szakmát amit tanul, és utána megy dolgozni :) ÉS NEM zavarja! :)
2010. nov. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

:D Írtam, hogy bocsi a hibákért. Gyorsan írtam és nem olvastam végig. De köszi az oltást...

Sokan nehezményezik, ha okosabb a feleségük, párjuk, ezért tettem fel a kérdést.

2010. nov. 10. 16:51
 6/8 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar ha egy nő okosabb nálam (eleve úgy állok hozzá, hogy nálam mindenki okosabb:P).

21f

2010. nov. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Rossz a kérdés, ugyanis köztudott, hogy a nők okosabbak, mint a férfiak....bár soha nem lesz olyan szépek, mint a pasik :)
2010. nov. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Középút nincs? Például egy szellemileg hasonló szintű, egyenrangú pár.
2010. nov. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!