Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, tetszem neki?

Figyelt kérdés

Van egy sráác.(jó hát ez alap az ilyen jellegű problémákhoz:D)Nem sulitárs,nem is lakunk egy városban,de járok egy szakkörre,onnan ismerem.

Vagy három hete szakkör előtt észrevettem,hogy mikor a haverjaival+vagy három csajjal körben állva dumáltak,a barátnőim meg én pedig egy mögötte lévő padon ültünk és hülyéskedtünk,nagyon sokszor rámnézett:$ az első 3-4 alkalommal ha visszanéztem,elpirult és elkapta a fejét,de aztán szerencsére nem,hanem rámmosolygott.Az alatt a kb.15 perc alatt vagy 20x nézett rám+mosolygott :)szakkörön is ez volt.(meg a négy-öt-hat héttel ezelőtti szakkörökön is nézett,de akkor még más tetszett,nem ő,úgyhogy nem érdekelt)Aztán a szünetben nem volt szakkör,de a múlt héten megint.Van a sulinkban ilyen kis előtér(aula,vagy mi),amire rálátni a padoktól,mert üveg van közötte.Én álltam az aulában,mert vártam a barátnőimet,ő,az ikertesója meg a haverja pedig az egyik padon ültek.Fúú,nagyon sokszor néztek rám,tökre úgy tűnt,mintha rólam beszélnének,mert amikor elmentem az automatához,elsétáltam előttük,és akkor elhallgattak,de aztán megint dumálni kezdtek,és a fejükkel így "mutattak" felém,vagymi:) visszamentem,akkor megint elhallgattak.Előkészítőn is nagyon sokszor nézett rám,megint:)1x volt olyan,hogy a srác eltakarta a fejét a sapkájával,ránéztem,elvigyorodtam,a tesója észrevette,szólt valamit a srácnak és felém mutatott,a srác erre elpirult,de mosolygott:$:)

Múltkor dumáltunk MSN-en,ott viszont érdeklődött affelől,hogy a szakkörös padtársam nem vette-e fel,meg tudom-e a csaj msn címét:// de mondjuk nemtudom,mert ehhez képest jobbulást kívánt(beteg voltam) és megkérdezte,hogy mizújs...:)

Szerintetek tetszem neki?Ha igen,akkor tudnátok írni egy jó idézetet,amivel végülis célozhatnék arra,hogy tetszik,és lépjen?

Köszi^-^


2010. nov. 18. 12:29
 1/6 anonim ***** válasza:

fúúúúú írta h jobbulást meg kérdezte h mizuuu aztaaaaaaaa.

hm najó egyébként tutira tetszel neki. és ne hülye idézetekkel add a tudtára, hogy lépjen hanem te magad.

hány éves vagy? gondolom még elég fiatal ha 3 hetenként cserélgeted az aktuális "most ő tetszik"

2010. nov. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gondolom, hogy eléggé fiatalok vagytok. Ha a barátnőd iránt érdeklődött, akkor biztosan nem te tetszel neki. Sztem nem kell semmi idézet. Ha akar majd elhív valahova. De sztem a bnődet akarja elhívni, különben semmi értelme nem lenne elkérni az msn címét. De mivel a fiuknak nagyjából mindegy, hogy kivel jönnek össze, ezért mondd azt neki hogy nincs a barátnődnek msnje, de neked van, úgyhogy neked írosgasson. :)
2010. nov. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
de ha a barátnője tetszik neki akkor miért nem őt nézi és miért nem rá mosolyog? vagy kancsal a fiú?
2010. nov. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Most miért kell leoltani basszátok meg ,

amúgy semmi extrát nem kell csinálnod ha rámosolyogsz akkor már tudni fogja , hogy van esélye nálad és próbálkozni fog...

De finom aranyos mosolygás legyen ne nevetés mert akkor azt fogja hinni , hogy rajta nevetsz és nem fog próbálkozni...

2010. nov. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

12:34 :13 vagyok.Köszi a választ.:)


12:54 :hát végül is az volt,hogy megkérdezte,hogy a padtársam jelölte-e,vagy tudom-e az msn-jét.Válaszoltam,hogy nem,mert nem vagyunk valami nagyon jóban,csak mivel ő az egyetlen oszt.társam szakkörön,mellé ültem.rákérdeztem,hogy miért,azt válaszolta,hogy csak úgy kérdezte,mert mindig mellettem ül...:)


12:56 :nem kancsal,az tuti:D


zsoltizsolti:köszi a tippet:) hát igen,a nevetés nem túl pozitív,ezért sem értem az olyat,aki "na ottjön a srác háromra nevessünk...":)


Köszi mindenkinek a választ:)

2010. nov. 18. 13:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért mondtam , hogy ne csoportosan nevessetek rajta hanem mikor mondjuk elmész előtte vagy rápillantasz akkor mosolyogj egy kis édeset , aranyosat , annál szebb nincs mikor egy lány csak neked szán egy mosolyt .. még én is rád kattannék ...
2010. nov. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!