Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok, tetszem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, tetszem neki?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki nagyon helyes! Gyülekezeten voltam, és ott az a szokás hogy mindenkinek köszönsz. 3 sor szék volt, én a szélsőben ültem. Bejött a fiú,(akkor még nem ismertem!) és nem fogott mindenkivel kezet, csak velem (én a sor közepén ültem) és az ő előtte ülőkkel. Aztán átültem egy másik helyre, és éreztem, hogy valaki néz, hátrafordultam, és Ő volt az szétrakott lábakkal, a keze a térdén volt, és figyelt. Amikor oda néztem, rögtön elkapta a fejét. Aztán amikor mentünk ki akkor is köszöntünk, erősen fogott kezet, de én nem akartam hogy elpiruljak, így csak egy pillanatig találkozott a tekintetünk. Én utána 1 hónappal később megint találkoztunk de nagyon sokan voltunk. Nem is köszönt, olyan volt, mintha észre sem vett volna. Most akkor mi van?????


14/L aki tetszik 15 éves......


2011. aug. 27. 20:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Jehovák vagytok?
2011. aug. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Talán elsőre tetszettél neki, csak veled ellentétben, ő nem emlékezett rád.
2011. aug. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk Jehovák ilyen nincs! De nem hiszem hogy nememlékszik rám, de ha mégis, mit csináljak?
2011. aug. 27. 20:52
 4/13 anonim ***** válasza:
48%
Akkor Vidám Vasárnapra jártok?
2011. aug. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem......... Mi az a Vidám vasárnap? De mindegy, mit számít?! Szted mi van akk tetszem neki v nem?
2011. aug. 27. 20:56
 6/13 anonim ***** válasza:
Azt írtad, hogy gyülekezetre jártok, innen gondoltam, hogy valami vallási jellegű(jehova stb.). Miért nem kérdezed meg tőle? Tudd meg a nevét és keresd meg iwiw-en vagy fb-on.
2011. aug. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nincs fenn sehol :$
2011. aug. 27. 21:03
 8/13 anonim ***** válasza:
Akkor mikor legközelebb látod, menj oda hozzá és kezdj el vele beszélgetni. Tudd meg a nevét és valamelyik elérhetőségét.
2011. aug. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
De menjek oda hozzá, és hogyan, mit mondjak neki?
2011. aug. 27. 21:07
 10/13 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, h nincs-e kedve elmenni veled valahová. Ha nemet mond, akk legalább nem kell tovább törnöd magad, ha igent, az jó.
2011. aug. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!