Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? 22f Nem volt még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? 22f Nem volt még bmóm, barátaim sincsenek csak 1-2, mert elég zárkozott vagyok. Kort és nemet kérnék és komoly válaszokat nagyon fontos.

Figyelt kérdés
Az a baj h nagyon nincs önbizalmam,se magabiztosságom és neheezn nyílok meg idegenek előtt + nem nagyon találok közös témát idegenekkel.. Nem tudom elfogadni magam ilyennek amilyen vagyok, nem tartom magam jó pasinak..
2010. dec. 3. 15:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Amíg magadat nem tudod elfogani, esélytelen.
2010. dec. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És azt h tegyem?? Mert nem megy az h a tükör előtt állok és azt mondogatom h nincs velem semmi baj, és jól nézek ki..stb stb..
2010. dec. 3. 15:13
 3/13 anonim ***** válasza:

Regisztrálj egy társkeresőre, írogass lányoknak, valaki majd csak válaszol.

Ha nem tudod magad elfogadni, menj el pszichológushoz. Ők azért vannak, hogy segítsenek.

2010. dec. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Itt egy történet:


A vak leány

Volt egyszer egy vak leány, aki

gyűlölte magát amiatt, hogy vak volt.

Mindenkit gyűlölt, kivéve a kedvesét.

A fiú mindig vele volt. Mondta

egyszer a barátjának:

- Ha láthatnám a világot, hozzád

mennék feleségül.

Egy napon valaki hozott neki egy

szempárt. Amikor levették szeméről a

kötést, láthatta az egész világot,

beleértve a barátját is.

A fiú megkérdezte:

- Most, hogy látod a világot, hozzám

jössz feleségül?

A leány a fiúra nézett, és látta, hogy

vak. A lehunyt szemhéjak látványa

szinte sokkolta. Erre nem számított.

Az a gondolat, hogy az élete

hátralévő részében ezt kell nézze,

arra a döntésre vezette, hogy

visszautasítsa a fiút.

A fiú csendesen könnyezett, majd

pár nap múlva írt néhány

sort: \'Vigyázz jól a szemeidre, mert

mielőtt a tied lettek, előtte az

enyémek voltak.\'


És jegyezd meg: aki önmagát nem képes szeretni, másokat sem lesz képes soha.

2010. dec. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha másképp nem megy, menjetek bulizni, igyál 1-2 felest, attól felszabadultabb leszel. Így ismerkedj, és hátha nő az önbecsülésed, önbizalmad. Állj pozitívabban a dolgokhoz.

Egyébként hasonlóak lehetünk. Nekem van párom, de barátaim nem nagyon. Elég bizalmatlan vagyok mindenkivel, főleg idegenekkel, új ismerősökkel.

22/L

2010. dec. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Vajon miért jön mindenki az alkohollal itt? És akit nem érdekel a buli meg az alkohol?
2010. dec. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

wow eza szemes story le döbentet naon komoly

f" 23

2010. dec. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én csak azért írtam, mert köztudott, hogy az alkohol "felszabadít", oldja a gátlásokat. Hátha 1-2 ilyen sikere után nőne az önbizalma. Sajnos jobb ötletem nem volt, de amint látom neked sem.
2010. dec. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én sem hiszem, hogy az alkohol vagy esetleg az, hogy elmegy bulizni megoldás lenne főleg ha alapjában véve nem ilyen tipus. Tapasztalatből, valaki azért lesz elsősorban zárkózott mert nem fogadja el saját magát. Hasonló helyzetben levő leányzó vagyok csak nekem még egy fokkal nehezebb. Max én is a társkeresőt ajánlom. Esetleg nem tudom milyen közösségben vagy (egyetem, munkahely) az internet segítségével bárkiről megtudhatsz bármit (pl egyedülálló-e) és valamiben mondjuk segítséget kérsz onnan már elindulhat egy beszélgetés.
2010. dec. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Értsétek már meg, én nem azt mondtam, hogy innentől, egész élete végéig minden hétvégén diszkóba kell járnia. Azt írtam, 1-2 alkalom, és buli, nem diszkó. Nem is azt írtam, hogy részegedjen a padlóig, mindössze annyit, hogy 1-2 ital. Nem kell mindent elforgatni. mindegy, én kérek elnézést, hogy mertem tanácsolni akármit, nem csak sajnálgatom még én is.
2010. dec. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!