Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? 22f Nem volt még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? 22f Nem volt még bmóm, barátaim sincsenek csak 1-2, mert elég zárkozott vagyok. Kort és nemet kérnék és komoly válaszokat nagyon fontos.

Figyelt kérdés
Az a baj h nagyon nincs önbizalmam,se magabiztosságom és neheezn nyílok meg idegenek előtt + nem nagyon találok közös témát idegenekkel.. Nem tudom elfogadni magam ilyennek amilyen vagyok, nem tartom magam jó pasinak..
2010. dec. 3. 15:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha nem tartod magad annak, akkor tegyél érte, mert attól hogy ülsz és sajnáltatod magadat, meg bemeséled magadnak hogy nem tudsz változni, nem lesz jobb, kezdj el gyúrni, legyél ápolt, és ne legyél bunkó. Nekem bejött, mert tettem érte.
2010. dec. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Kedves 18:28as válaszoló, köszi szépen a választ, ne aggódj én értettem mire gondolsz..és köszi a tanácsot
2010. dec. 3. 21:31
 13/13 anonim ***** válasza:
Én bocsi, de már idegesített, hogy elferdítik, amit írtam. Nem gondoltam én semmilyen lerészegedős orgiára, vagy ilyesmire. :)
2010. dec. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!