Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt barátnőm akt képeit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt barátnőm akt képeit szabadon terjeszthetem? Vagy lehet ennek következménye?

Figyelt kérdés
2010. dec. 4. 06:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
13%
Az engedéje nélkül nem lehet. De ha te nem vagy felismerhető rajta vagy nem lehet kideríteni hogy te töltöted fel valahova pl a puruttya.hu-ra akkor nyugodtan terjesztheted
2010. dec. 4. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen szabadon elküldheted :)
2010. dec. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Na ezért nem lepek majd meg a kapcsolataimban soha senkit ilyesmivel..
2010. dec. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Úgy volt összeköltözünk stb erre ott hagy egy másik hapsiért! Átvert kihasznált! Megérdemli!
2010. dec. 4. 08:10
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor érdemelné meg, ha ő is feltette volna a képeidet!

Te se a keresztapán nőttél fel--

(más kérdés, hogy akkor sem kell föltétlenül ide alacsonyodni)

Ha otthagyott, és oka volt rá, (különben miért) te is hunyó vagy.

Ha elhagyott, és ok nélkül, akkor olyan hülye, hogy pont eléggé veri az élet, és pont azt fogja kapni az új kapcsolattól, amit megérdemel.

Voltam ilyen helyzetben, tudom mit beszélek, mert már higgattabban végig tudom gondolni, meg mindkettőnknek mást hozott az élet, és már megbocsátottam.

2010. dec. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha te ezt megtennéd vele, te sem vagy jobb. Miért jó neked, hogy mindenki látja, kit dugtál?
2010. dec. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ej, te málészájú, ebugatta kölyke! Csak ennyi van benned?
2010. dec. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
_Mikor még volt excsajok.hu weboldal, oda rendszeresen töltöttek fel ilyen képeket, szöveggel, hogy miért lett vége a kapcs.-nak. Sőt.. szerintem lehet, hogy még talán most is fel lehet még tölteni.Ha feltöltöd, oszd meg velünk a linket!!:D:D:D:D
2010. dec. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
jogilag tilos a beleeggyezése nélküli mindenféle terjesztési mód. Sztem fölösleges is ezzel szórakozni
2010. dec. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 JulesM111 ***** válasza:
Internetországban láttunk már annyi puncit, hogy nem igazán vágyunk arra, hogy exnődet lesegessük valami igénytelen telefonos képeken. Tartsd meg magadnak, esetléeg mutasd meg az új barátnődnek, hogy neked mid is van :)
2010. dec. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!