Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lesz ennek az érzésnek, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz ennek az érzésnek, a bennem megfogalmazódott kérdésnek a következménye?

Figyelt kérdés

9 hónapja járok a barátommal. Már kiismertem minden oldalát,jó és rossz tulajdonságait. Nemtudom mi van velem mert nagyon szeretem,de néha eszembe jut olyan kérdés pl. mint most,hogy Mit is keresek én mellette? Meg,hogy miért viselkedik olyan gyerekesen? Néha olyan bunkón viselkedik velem, és barátnőim is mondják,hogy hagyjam már ott,csak én szenvedek meg,hogy az idegeskedés miatt teljesen tönkreteszem magam,meg hogy mennyire megváltoztam az utóbbi 9 hónapban,pl eltűnt a humorérzékem.

16/L és 17/F


2011. febr. 8. 22:35
 1/8 anonim ***** válasza:

sztem ott kéne hagynod mindenképpen, ha nem akarod hogy tovább fajuljon


meg ha tényleg így bánik veled, kérdezd meg magadtól hogy tényleg megérdemel e téged

2011. febr. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja szakítsatok, változatosság mindenek felett :I
2011. febr. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Azért viselkedik gyerekesen,mert 17 évesen még gyerek,16 évesen te is az vagy.

Ha meg jól el vagy vele,akkor ne hallgass senkire.

Ha az értése akarsz hozni valamit,akkor erőteljesen tedd,mert mi férfiak vakok és süketek vagyunk,addig amíg nem érezzük azt,hogy itt tényleg baj van.

2011. febr. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. febr. 9. 09:03
 5/8 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele!!!!!!
2011. febr. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ülj le, csukd be a szemed, és gondold végig, hogy mit érzel.
2011. febr. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vagy csak spontán kiismerted fullon, ezzel a tűzben elégett minden, ami azt lángban tartotta addig :) Ez a szerelem. Vagy kreáltok új utakat, vagy ebből már csak megszokás, és szeretet lesz, vagy semmi.
2011. febr. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Mi 1 éve vagyunk együtt. Barátom 19 lesz, én 22. Bennem is sokszor megfogalmazódnak ezek a kérdések, illetve ilyen kérdéseket kapok a barátaimtól, sőt, még a barátom barátaitól is, ami rá nézve elég sértő. 22 éves érett, egyetemista, csodálatos, csinos, jómódú nő létemre egy 19 éves kis tudatlan, bunkó, igazi tanyasi gyerekkel vagyok. Magam sem értem, hogy miért ragaszkodok hozzá foggal-körömmel. Ha vele vagyok ilyen kérdések sosem merülnek fel bennem, csak amikor itthon ülök egyedül, vagy esetleg valaki rákérdez, akkor eltöprengek rajta. Elég valószínűnek tartom, hogy a vadsága, puritánsága, egyszerűsége fogott meg.
2011. febr. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!