Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez valami vicc? Sírjak vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valami vicc? Sírjak vagy nevessek rajta?

Figyelt kérdés
hát én ilyet nem láttam sőt nem is hallottam. 18F vagyok pár hónapja nyomultam egy csajra (ő ugy 14-15 lehet), arra hivatkozva hogy nem jövök be neki elutasított, jó nembaj van ilyen. Most látom hogy összejött egy 14 éves kisgyerekkel(!) szemüveges, vékony ilyen stréber kinézetű noname sz@r. Nekem jobb kapcsolataim vannak és sztem sokkal jobban is nézek ki, egy ilyen gyerek megb@szni se tudja rendesen. De könyörgöm ha vmi 20 éves pénzes csávóval jött vna össze de ez...
2010. dec. 17. 20:16
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

"Nekem jobb kapcsolataim vannak"

Mivan?

2010. dec. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 Pinocchio ***** válasza:
100%
Ezek szerint a csaj már 14 éves túllépett a te szellemi szinteden,hozd be a lemaradást.
2010. dec. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
"Kis ember, nagy bottal jár"
2010. dec. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Figyelj! mindenkinek más az esette! Lehet te ott buktad el, hogy nagyon nyomultál vagy ha a külsőd akkor neki bizony nem voltál zsánere akárhogy néztél ki:) ő meg pont az esette:D ilyen ez a pár választás törvény:D neked lehet, hogy vékony szőke nő jön be, más pasinak meg teljesen más:D Mindenkinek másízlése vanXD
2010. dec. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
85%
nahàt mit csodàlkozol ilyen agyi szinttel?mint vmi üres mazsolàszacskó kb annyi ész szorult beléd..
2010. dec. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
lehet hogy ilyen tipusu fiukhoz vonzódik.nem, biztos,hogy 14 évesekre kellene nyomulnod,ők még túl fiatalok hozzád.a Te korosztályodban kellene inkább keresgélni.
2010. dec. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
milyen agyi szinttel te szerencsétlen?
2010. dec. 17. 20:22
 8/29 anonim ***** válasza:
Sorry, de gondold végig lehet h esetleg a csaj SZERELMES belé...
2010. dec. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 Kamuuu ***** válasza:
100%
Gondolom gyúrós nyomorék egos b *zi vagy... ezé gondolod ezt és nem tudsz rendesen beszélni ezért inkább 1 rendesen beszélszOo
2010. dec. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

nem igazàn vagyok szerencsétlen.. :D

de Te meg igazi paraszt vagy

ne féélj, majd talàlsz magadnak vmi münöt kis hülyegyerek ;)

2010. dec. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!