Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöttetek már másodjára/so...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttetek már másodjára/sokadjára a volt barátotokkal/ barátnőtökkel? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
És ha igen, hogy jöttetek össze megint? Melyik fél lépett először? Hogy működött a dolog? Képesek voltatok ugyanúgy viselkedni egymással, mint azelőtt?
2010. dec. 19. 11:33
 1/8 anonim ***** válasza:
korotok?
2010. dec. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Abszolút fölösleges.
2010. dec. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
már én is bánom hogy ilyet tettem.
2010. dec. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hát nekem úgy volt h először összejöttem a sráccal, de mivel nem éreztem nagy szerelmet 2 hét után szakítottam vele, aztán ő pár hónappal később megint össze akart velem jönni, de nem voltam benne biztos ezért nem mentem bele, később megint rám hajtott, összejöttünk, jártunk 1 hétig.. elkezdett egy másik csajjal lenni. de azóta egyszer megint bepróbálkozott. Hááát érdekes volt az biztos :S :)
2010. dec. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

SOHA!!

Nem tudnék tükörbe nézni!

2010. dec. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Miért nem tudnál tükörbe nézni? Miért felesleges? Nem azért mintha összejöttünk volna, csak azért kérdezem, h lehet-e még valami. Sokszor voltam úgy, hogy áh már túltettem magamat a csajon, aztán mindig kiderült vhogy, h mégsem. Olyan jól éreztem magam Vele mint senki mással.Jah és 18 vok, Ő is ennyi.
2010. dec. 19. 12:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Én nagyon szerettem a volt barátomat, nehéz volt szakítás után és még hosszú idő után is néha azt veszem észre magamon, hogy szeretem. Ha nagyon akarná valószínű nem tudnék neki ellenállni, de ezer százalék, hogy nem lenne ugyanolyan jó, mint a kapcsolat elején. Nagyon megbántott és nem hiszem, hogy újra el tudnám neki hinni, hogy szeret... Így inkább keresek mást :)Lehet neked is ezt kéne tenned.
2010. dec. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mi igen mi jártunk 3 hónapot aztán megprobáltuk ujjból 1 hét mulva szakitottunkj aztán 1 honap mulva összejöttünk megint de titokban amikor kiderült ujra szaitottunk
2010. dec. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!