Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van jövője egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van jövője egy olyan kapcsolatnak ahol a lány Jehova Tanúja, a fiú pedig Római katolikus vallású?

Figyelt kérdés
2010. dec. 22. 11:33
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
27%
Ha nem tör ki vallási háború köztük akkor igen. Bár a katolikusoknál régen divat volt máglyán égetni meg ilyesmi...ha ezt mellőzik a jövőben akkor mindenképpen van esélyük.
2010. dec. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
62%
Érdekes egy pár lehet:)) Jehova lány:)))
2010. dec. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Csak ha elveszed feleségül, és csak a nászéjszakán bújtok össze akkor lehet:D
2010. dec. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
63%
Nincs, mert a jehovatanúi eleve nem normálisak.
2010. dec. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. Hát... tavaly jártunk, nagy volt a szerelem, de volt egy kisebb "vallási háború", ami nem is volt igazából háború. Szegényt akaratomon kívül megbántottam párszor, ezzel vége is lett. Nagyon megbántam és így visszanézve tényleg tök gyerekesen viselkedtem. Nem rég azt mondta, hogy ennek a kapcsolatnak nincs jövője, mert örökké csak marnánk egymást, de úgy érzem hogy jobban tudnék alkalmazkodni, én biztos nem marnám őt és ő se engem. Hiányzik rég nem láttam, és attól félek hogy vki csapja neki a szelet.
2010. dec. 22. 12:11
 6/27 anonim ***** válasza:
33%
aki jehova tanúja az nem csak jehova tanújával köthet házasságot? én úgy tudom..
2010. dec. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
nem a legjobb kapcsolat mert jehova tanui nem ünnepelnek semmilyen ünnepet így nem kapsz még szülinapra sem ajándékot!!!!:D jehova tanuisok eléggé térítőek meg erőszakosak...legalábbis az a 20-30 ember akit én ismerek közüllük...
2010. dec. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

hát attól függ ő mennyire gondolja komolyan a jehovista nézeteket. mondjuk beléjük úgy tudom belenevelik, de láttam már arra pl-t h egy jehovista lány nem jehovistával járt, a családja meg kitagadta...

ha meg ő is komolyan gondolja akkor meg házasság valóban csak felekezeten belülivel lehet szex meg házasság után..

mivel martátok egymást? és miben kellene alkalmazkodnod?

2010. dec. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
70%

Jehova tanúitól menekülj!

Az Isten óvjon meg tőlük.

2010. dec. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Ki kell próbálni. Ha pedig nem megy úgy, hogy egyikőtök sem kényszerül a hite feladására, akkor be kell látni, hogy ennyi volt.
2010. dec. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!