Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van jövője egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van jövője egy olyan kapcsolatnak ahol a lány Jehova Tanúja, a fiú pedig Római katolikus vallású?

Figyelt kérdés
2010. dec. 22. 11:33
1 2 3
 21/27 anonim válasza:

Ez az akármilyen helyes vagy jó fej a lány a "vérében van" hogy másokat be kell csapni, áttéríteni a "sötét" oldalra.

Én csak a tapasztalataim szerint írok.

Még sosem találkoztam becsületes jehovával.

ÉS NINCS IS!!!!

Nem akarok káromkodni, mert avval csak magamnak ártanék, de igaziból nincs is olyan szó amivel kilehetne fejezni amit érzek a jehovák iránt.

2010. dec. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Azoknak akik a vallás miatt szitkozódnak: Ne bántsátok őket, hanem először nézzetek magatokba és ott tegyetek rendet! Ez a lány egy igazán aranyos, kedves, becsületes lány, még csak véletlenül se próbált megtéríteni.

Tudom mit beszélek, 8 éve ismerjük egymást.

Amúgy mindenkinek köszönöm a válaszát, jöhet még, akár tanútól, akár mástól.

2010. dec. 27. 00:13
 23/27 A kérdező kommentje:

Ja... És nem akarok vallás háborút itt indítani (meg egyáltalán sehol se), nem azért írtam ki a kérdést.

Csak normális, építő jellegű válaszokat szeretnék látni!

Köszi.

2010. dec. 27. 00:16
 24/27 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen azt gondolom, h az alapjaiban élesen különböző vallási ill. politikai nézetekkel rendelkező emberek között ált.ban nehezen jön össze egy hosszútávú kapcsolat. Hiszen a háttérben állandóan ott a feszültség, és hamarosan azon kapjátok magatokat, h semmi mást nem csináltok, csak vitatkoztok. Sztem keress magadnak egy katolikus lányt. :)
2010. dec. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 Just A. Guy ***** válasza:

Figyelj, csak segíteni akarok. Úgyis rajtad múlik hogy hogy döntesz, de egyikőtöknek se lesz könnyű, mert valakinek engedni kell. Vagy neki, vagy neked. Másrészt neki se lesz könnyű, mert kinézik az olyat, aki "világival" (gondolom ismered az ilyen kifejezéseket) barátkozik/jár. Harmadrészt, ő sokszor el fog menni az összejövetelek és a prédikálás miatt otthonról, amikor te egyedül maradsz. Negyedrészt, ha gyereket vállaltok, akkor vita lesz belőle hogy most kinek a gondolkodása szerint neveljétek, milyen könyveket olvasson, mit nézzen, hova menjen el, hova ne. Hidd el, valamelyikőtöknek nagyot kell engedni. Ha nagyon szeretitek egymást akkor vagy ő hagyja ott az egészet, vagy te csatlakozol. Másként csak megnehezítenétek egymás életét. bocs hogy ezt kell mondjam...

Kívánom, hogy jó döntést hozz :)

2010. dec. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nincs jövője mivel mindketten lelkisérültek vagytok. Két sérült csak felerősíti egymás sérültségét:D
2012. júl. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Én SOHA nem kezdenék Jehova tanú lánnyal. Az az erőszakosság, amit a villamosmegállókban térítő jehovások művelnek, elképesztő. Beleolvastam pár kiadványukba, és százszor csőlátásúbbak, mint egy katolikus. Egészen nonszensz bibliamagyarázatok, meg ilyesmik. Magaddal szúrsz ki, ha őt választod. Nem fog neked békét hagyni.
2012. szept. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!