Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit próbáljak meg már, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit próbáljak meg már, hogy végre megtudjak 1-2 dolgot arról a lányról aki tetszik nekem?

Figyelt kérdés

A lány nagyon zárkózott és eléggé magának való az osztályban nem nagyon beszél senkivel,ha kérdeznek válaszol de magától meg se szólal,nem megy társaságba és nem is nagyon barátkozik senkivel,de a legfurább az az egészben,hogy az osztályban SENKI nem tud róla semmit,se azt,hogy lakik,se azt,hogy van-e barátja,se azt,hogy miket szeret stb. :|

Szóval ő nem az aki sok mindent elárul magáról..

Megnéztem közösségi oldalakon családi állapotáról nem tudtam meg semmit,mert nincs feltüntetve semmi.. és a többi :S Hogyan próbáljak meg a közelébe kerülni úgy hogy,legalább velem "haverkodjon"össze aztán lesz ami lesz??


2010. dec. 29. 18:21
 1/4 A kérdező kommentje:
*hol
2010. dec. 29. 18:22
 2/4 anonim ***** válasza:

Menj oda hozzá és beszélgess vele!

Csak kedvesen.

2010. dec. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hívd el pizzázni.
2010. dec. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Rendesfiú/19 ***** válasza:
100%
Nagyon fontos ilyenkor, hogy ne faggasd, amikor beszélgetsz vele. Ilyenkor ajánlott magadról beszélni ,hogy megismerjen, és megbízzon benned. Egy idő után majd kitárulkozik neked:)
2010. dec. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!