Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom lelkileg+érzelimeg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom lelkileg+érzelimeg sokszor megbánt, ami nagyon fáj nekem. Nagyon csúnyákat is szokott mondani. Mit tegyek ilyenkor?

Figyelt kérdés
Én 25 éves vok (nő), ő 28. 5 éve élettársak vagyunk. Fizikailag még nem bántott meg, de lelkileg nagyon sokszor. Kiabál, idegbeteg, csúnyán beszél. Ha megakarom védeni magam, vagy kikérem magamnak, csak anyit mond, hogy ha nem tetszik vmi, akkor el lehet költözni! (én mentem oda hozzájuk lakni) Néha tiszta ideg a gyomrom, remeg, s ordítanék a sok fájdalomtól. Cselekszik ilyt egy férfi, ha szerelmes? Vagy már itt a vég?
2008. jan. 22. 19:12
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%
hagyd ott! aki ilyen most az nem változik meg.max rosszabb irányba. ne hagyd hogy addig fajuljanak a dolgok mig megüt vagy vmi ilyesmi.ez sajnálatos de lehet hogy e a legjobb megoldás.
2008. febr. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
100%
Szia! szerintem hagyd el. fiatal vagy még találsz mást. de aki ilyen az már nem változik meg. esetleg még rosszabb lesz( megüt vagy valami ilyesmi). ez sajnálatos dolog de bele kell gondolni. aki így viselkedik annak nem való barátnö
2008. febr. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!