Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok a 10 év korkülönbség?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok a 10 év korkülönbség? Lehet szerelem?

Figyelt kérdés
Én egy 18 éves lány vagyok, van egy barátom, de már rossz a kapcsolatunk, nem jövünk ki egymással. Szakítani fogunk csak próbálom felkészíteni erre, mert ő nagyon szeret. De van egy fiú aki 10 évvel idősebb tőlem, ő 28 éves. Pár éve ismerkedtünk meg, de akkor nem volt semmi közöttünk csak beszélgettünk mert akkor még túl soknak tartottam ezt a 10 évet, de most újra felvettük a kapcsolatot, és minden ugyan olyan mint régen. Azt állítja hogy szeret, csak nem lépett eddig mert félt h elutasítom mert hogy barátom van/volt. Ezt komolyan gondolja? Lehet valaki szerelmes egy 10 évvel idősebb lányba?
2011. jan. 16. 11:00
 1/8 anonim válasza:
100%
A szerelem nem korfüggő...
2011. jan. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi is így voltunk, és lassan 2 éve minden ok! Szóval no para! :) nem gáz!
2011. jan. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Párom szülei között harminc év volt, mégis őszintén szerették és tisztelték egymást. :)
2011. jan. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az a legnagyobb probléma, hogy az idősebbek mármint pl. a szüleim azt mondják hogy egy biztosat nem szabad eldobni egy bizonytalanért, mert egy 10 évvel idősebb csak arra használna, vagy a másik véglet hogy nagyon féltékeny lenne, de szerintem 18 évesen lehetne az ember még boldog, és nem a biztonságot kell keresni.
2011. jan. 16. 11:14
 5/8 A kérdező kommentje:
A biztonság alatt azt értem hogy a mostani barátom nagyon szeret és kitartana mellettem minden esetben, de én sajnos nem érzem azt amit kellene.
2011. jan. 16. 11:15
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
Ismerek egy párt akik közül a lány 17 a fiú 26. Végül is majdnem 10 év. És nagyon jól megvannak, és szeretik egymást.
2011. jan. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Ne félj van ilyen a kor nem számít én 19 éves lány vagyok a párom 29 és már egy éve vagyunk együtt és már együtt is élünk!!

Olyan programokat találunk amiben mind ketten jól érezzük magunkat hidd el nem lesz baj ha mégis már az elején kiderül!!!Az én párom mellett biztonságban érzem magam és nagyon szeretjük egymást:)

2011. jan. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Szia! Én 24 éves lány vagyok, és nagyon tetszik egy 37 éves férfi, sármos, jóképű, intelligens, jó egzisztencia, és legfőképpen értelmes, izgalmas ember! (elvált)

Bármikor lennék a barátnője... hidd el én is gondolkoztam a korkülönbségeken, de a szerelemben nincs ilyen. Hallgass a szívedre!

2011. jan. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!