Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Baj van! Nem tudom mit tegyek,...

Baj van! Nem tudom mit tegyek, a korkülönbség álhat a szerelem útjába?

Figyelt kérdés
Sziasztok 14/f vagyok, és most költözött a szomszédomba egy iszonyat jól kinéző lány de 16 lesz szeptemberben, ezért inkább csak barátok vagyunk, de nekem nagyon bejön....de ott az a korkülönbség. Most nem tom mit tegyek....verjem ki a fejemből....vagy mondjam el neki vagy úgyis kinevetne? Segítség!
2011. jún. 28. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:

A nők kis kölyöknek néznek akkor is ha akár 1 évvel fiatalabb vagy náluk. Fordított esetben persze lehetnél akár 10 évvel idősebb is, nem lenne gond :D:D


24/F

2011. jún. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 skarma ***** válasza:
100%

Mondd el neki, legalább te is tudod majd, hányadán álltok.

És ha ez vigasztal, a legjobb barátnőm a fiatalabb srácokra bukik, szóval hátha te is kifogtál egy ilyen lányt.

2011. jún. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem ne mond meg neki, h belezúgtál... esetleg pár hét, v hónap múlva.:)
2011. jún. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
fuu..en 17et toltok..es a legfiatalabb udvarlom 12 eves..:s..nagyon idegesito amikor egy kisgyerek szal rad es nem tudod mit csinalj hogy ne bantsd meg..szoval..en a lany helyeben szoba sem allnek veled..a lanyok hamarabb is ernek,ezert van az h az idealis korkulonbseg 3 ev..a fiu jo ha 3 evvel idosebb..
2011. jún. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!