Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esélyem egy idősebb lánynál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem egy idősebb lánynál?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és lenne egy 20 éves lány, akinél szerintem lenne esélyem. Lányoknál hogy van ez? Szóba jöhet náluk fiatalabb partner?
2011. febr. 13. 01:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy bizonyos kor felett,nem gáz,de sztem a ti esetetekben nem túl ideális.Bár nem ismerlek benneteket.Ez függ mindkettötök igényeitöl,d sztem nektek még mások.
2011. febr. 13. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha a lány is akarja, akkor nincs gond. a környezetemben lett volna egy ilyen pár, csak a bnőm elszúrta, azóta emészti magát,mert utólag rájött, h szerelmes a srácba :)
2011. febr. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én 26.5 éves nő vagyok, a szerelmem pedig 21 éves pasi.tehát lehet esélyed egy idősebb csajszinál.:)))
2011. febr. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!