Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na erre varrjál gombot. Lehet/érdemes egyáltalán valakibe is megbízni? Mikor kb másfél év után derül ki hogy a barátom megcsalt az egyik legjobb barátnőmmel. Ti hogy "állnátok" hozzájuk ha egyáltalán állnátok valahogy?

Figyelt kérdés
2 évig voltam együtt a barátommal,de szakított velem tavaly nyáron,azóta ugye eltelt lassan egy év és nekem most kell megtudnom a másik barátnőmtől hogy a mi közös barátnőnk és a barátom smároltak amikor én együtt voltam a barátommal akkor kb másfél éve.És az a legszebb hogy én elolvastam akkor a beszélgetéseiket és megkérdeztem hogy miez,de a szemembe hazudott mind a kettő.meg hát eleve akkor nyáron is mindig találkoztam velük,barátomnak meg jóvastag bőr volt a képén hogy úgy jött ki hozzám és tudott a szemembe nézni,hogy kitudja hány órával/nappal előtte bnőmmel enyelgett.
2011. márc. 14. 09:13
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Csak csók, vagy más is volt? Egyébként ne foglalkozz velük, ne depizz.
2011. márc. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát ezaz,hogy még abba sem vagyok biztos,hogy csak annyi volt,mert aztmondják barátom ki akarta nyalni és elvitte arra a helyre ahova mi szoktunk menni..-.- és azis szép dolog,hogy nem egyszer ment ki hozzá b.nőm talizni 2csókról tudok biztosan ami megtörtént,és nemhiszem hogy annyinál meg álltak..Én meg adtam még egy próbát barátomnak félév szakítás után..hát ezek után mehet isten hírével,a szavamat nem adom hozzá,miután beolvastam neki.
2011. márc. 14. 09:18
 3/7 BaKs ***** válasza:
45%
Lehet bízni valakiben, de nem érdemes.
2011. márc. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
akkor mi az értelme annak a szónak,hogy BARÁT?(legyen az fiú/szerelmed, vagy lány)engem mindenki hülyének nézett éveken át halgatott róla azis aki tudott és kitudja hányan nevettek rajtam hogy a pancser nem lát a szemére:/esküszöm én érzem magam idiótának.
2011. márc. 14. 09:21
 5/7 anonim ***** válasza:

Hagyd a ...ba!

Már szakítottatok, látod, hogy jó döntés volt, mert egy ilyen pasi nem érdemel meg.

Nem mindegyik ilyen, igenis vannak olyanok, akikben meg lehet bízni.

Ő pont nem ilyen volt, hát ez van.

Majd jön másik.


Csak ne a következő barátod büntesd azért, amit az előző elkövetett.

Neked se esne jól, ha te szívsz, mert a fiú előző nője hűtlen volt, és most veled bánik úgy, mintha egy riherongyl ennél, aki mindenkivel elmegy egy körre, ha nem őrzik éjjel-nappal.


Adj esélyt a bizonyításra mindenkinek, de ha megbukik, akkor lapát!

2011. márc. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
1 éve szakítottatok,most már nem mindegy?Eddig azt hitted hogy téged nem lehet megcsalni,de most rájöttél arra hogy kevés voltál.Ez nem esik jól a hiúságodnak de próbáld meg túltenni magad rajta,kivéve ha feltaláltad az időgépet.
2011. márc. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

hát utolsó te aztán kemény vagy..túl fogok lépni,és engem nem az bánt hogy én kevés voltam,csak legalább lett volna benne annyi gerinc(barátomba) hogy meg mondja a szemembe hogy megcsalt,nem pedig van velem ugyanúgy mint egy biztos kapcs.hátam mögött meg 6 vasat tart a tűzbe.

előző: ha így lenne nem érdekelne ennyire,de ő 3 hónapja jött nekem pitizni,hogy próbáljuk meg mégegyszer,és pár nap gondolkodás után belementem,adtam neki egy kitudja hanyadik "2. esélyt" és puff megint csalódnom kell,hogy akkor csalt meg amikor elvileg imádtuk egymást.

2011. márc. 14. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!